Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Sleeper987 #6 üzenetére

    nálunk semmi baj nem volt a tablettás mosogatóval, ha mosogatógép van az szépen átöblíti a rendszert folyamatosan extraként - nálunk sztem 60 fokos vízzel dolgozott, mindig csak egy órás programmal toltam mert elég volt, előtte mindig leöblítettem az edényeket -
    több éve élünk itt, de még a szifont egyszer sem vettem le mert nem kellett
    wc-be én semmilyen ételt nem erőltetnék, se folyékony halmazállapotút, se darabosat, semmit, nem oda való, hiába öntik sokan oda
    ezt ha még megfejelik olajjal is az csinál csúnyákat, azt meg egyébként sem szabad csatornába engedni
    mosogatóba akár rizst, akár krumplipürét, de volt hogy húsleves maradékot is beletoltam, nagyobb zöldségeket belenyomkodtam folyamatosan öblítve és "megette"
    na meg a havi egy 20%-os ecetezés sem árt, elég durván felmarja a lerakódásokat, mosógépet is havi egyszer ecettel átmosom

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Sleeper987 #8 üzenetére

    csak harmadik emelet ( :
    mosogatógépnél épp a rövid programot használtam, egy órásnál rövidebb nincs, víz biztos nagyon meleg volt, legalább 60 fok, de meghalta magát, az újat meg 9sszetörtük ( : így most hagyományos mosogtás van

    nemlehet
    ez tizenéves gép, annyit lehet állítani hogy beindítod kb ( : az utódján se lehetett többet
    ott a titok hogy nem gagyi tablettát kell használni, most hirtelen nem mondom mit használtam, nem volt túl drága de nem is a legolcsóbb, de félévente egy nem oldódott fel kb
    sót én nem is használtam, azzal havi egyszer átmostam a gépet

    nevemfel
    az oké hogy a wc csatornának a legnagyobb az átmérője, de ott nem használsz sűrűn meleg vizet, sőt, szinte soha
    plusz a wc kagyló csavaros belseje miatt még jobban meg tud tapadni a zsír és azt onnan kitakarítani elég nehéz
    de ugyanúgy megtpad a csatorna falán is
    vagy a mosogatóba öntöm vagy kommunálisba ha mondjuk nagyobb hús darab - de szerencsére ritkán kell kidobni valamit, nem szeretek pazarolni -
    de soha nem is volt gondom dugulással
    nemrég wc-nél kitaláltam a "k@ki csúszdát" ( : konyhai papírtörlő és arra az "anyag"
    így papír pluszban fogy aminek nem örülök, de jóval kevesebbet kell takarítani/vegyszerezni a csészét, szóval összességében előrébb vagyok minden téren

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák