Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim Tonic

    nagyúr

    válasz FіkuszKukіsz #158 üzenetére

    Nem, nem veszem védelmembe a homeopátiát. Még véletlenül sem. Nem is hiszek benne. Csak nem írok le olyat, hogy bilincs a kezére. :)
    Magam műszaki területen vagyok, jellemzően csak abban hiszek, amire képlet van. Én jókat nevetek az atomenergiát ellenzőkön, és nevetek a sok marhaságon, amit elhisznek a média hazugságaiból. Viszont nem nyilatkozok olyan területről, amire nincs rálátásom. A bilincset rá, mert én máshogy tudom, az majdnem olyan, mint az égessük el, mert boszorkány.
    Jóval károsabbnak ítélem meg a média hazugságait és ferdítéseit, pl. az atomenergiáról, a mikrohullámú sütőről, a politikáról, mint a homeopátiásokat. Zárjuk őket börtönbe?
    Az orvosok szakértelmére is kitűnő példa António Egas Moniz, akinek még Nobel-díja is van. Mert egy előadáson azt látta, hogy ha a csimpánzok agyának felét ledarálod, akkor lenyugszanak, kitalálta, hogy jó lehet embereken is elvégezni egy jégvágóval. Hatalmas ötlet volt, Rosemary Kennedy biztosan boldog volt, mikor leukotómiát/lobotómiát hajtottak végre rajta. Nyugodt lett, mert annyi értelme sem maradt, mint egy kétéves gyereknek. 1977-ben tiltották be, ha jól emlékszem. Egész odáig tízezreket tettek nyomorékká. És máig nem vonták vissza a díjat, amit ezért kapott. Ez engem speciell kiborít. Tett ilyet a homeopátia valakivel?

    [ Szerkesztve ]

    Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Új hozzászólás Aktív témák