Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz VIPowER #39 üzenetére

    Volt ilyen régen. Amennyiben neked több referenciád van mint nekem semmi akadálya. Másik esetben fordítva :P Megint más kérdés, hogy jó ideje már nem kérek értékelést, az új rendszerben annyi pöcsölés van még mindig nem ér annyit. De ott a régi, az újban is van azért, meg van egy lokál topik ahol nyugodtan utánam lehet kérdezni. És akkor még nem mondtam a vakerás privát fiókot ahol 300 + van - nélkül.

    8th Én se, ez csak a privát megunt rész. Cégesnél aki bizonytalankodott ott az adószám, vagy bármelyik ügyfélnél lekérdezhet, amit ugyan nem adok ki, de van országos szintű partner akinek talán már csak ér valamit a szava. Nem kell ezt túlbonyolítani:)

    Viszlát A nem ismerjük egymás szöveget az "újoncok" szokták mondani. Mért kellene ismernünk egymást?:) Le lehet informálni, akinek nem elég az értékelés benéz a kméti topikba, vagy akár TP topikba, tán csak nem fizettem le 30-40 embert:D Mindig ezt mondtam ha valaki a nem ismerjük történettel jött, 95%-ban fel is fogták hogy teljesen igazam van.

    szerk: Olyan szinten nem látod át sajnos, mint aki ma regisztrált. Cégesként én is előreutalok és nem pár k értékben...és itt is utalok előre, annak aki leinformálható.Lehet valaki talpig korrekt, ha nincs referencia hozzá. Cégesként volt is már gubanc, pl amikor teljes rendelést összekevertek. Nekem az áfát már állambácsi nem fizeti vissza, a rengeteg többlettel se tudok mit kezdeni. De meg tudtuk oldani az emberkével, anélkül hogy "ismernénk" egymást. Privátként meg annyit tudok mondani, akár uv akár előreutalás, ha olyasmiről van szó ami esztétikailag nem biztos megfelelő a vevőnek, felajánlom hogy visszaküldheti. De akár azért is mert "nem tetszik". Sok mindent nem lehet úgy fényképezni, sokszor időm sincs rá. Ehhez se kell ismerni, csak utánam kell kérdezni.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák