Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaffa 2843

    Ármester

    válasz GodGamer5 #5 üzenetére

    Egyet értek, ez egy igénytelen játék. A grafika annyira összeszedett, mint egy vödör pixel. Vagyis... Pontosan olyan, mintha egy vödör pixelt néznék rázkódni egy teherautó platóján, ami épp a nedvesen, traktorok által szétgyúrt földúton repeszt százzal. Az élsimítási opciókat meg hagyjuk.. Ennyi erővel egy fehéren áttetsző nejlonzacskót is a fejemre húzhatnék, az is megoldja, hogy ne lássak recés éleket és kb. ugyanaz a végeredmény. Már a videókban is furcsa volt, hogy a képen sehol egy éles rész. Nem véletlenül. (Driverben sem lehet ráerőltetni rendes élsimítást)
    Ehhez még hozzájön az élettelen 'világ' és máris kész a teljesen érdektelen játék.

    Szándékosan nem említem a fizika teljes hiányát és a bugyuta árkádos irányítást, mert ez szériafelszereltség egy NFS-ben. Ettől még lehetne jó, de megint egy sima szemét EA játék, amire 1 hét múlva csak azok emlékeznek, akik véletlenül megvették és 'kötelességből' játszanak vele.

    Összevetve a Forza Horizon 4-gyel, az vastagon megéri az Ultimate árát, ezzel meg még ingyen sem játszanék. Pedig Undergroundokat és a régi Most Wanted-et rongyosra játszottam.
    Ennél még a GTA V-ben is jobb az autóversenyzés... :DDD

    #### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

  • jaffa 2843

    Ármester

    válasz markknight #46 üzenetére

    Egy PC-s játéktól legalább PC szintet el lehetne várni nem? A grafika vagy ocsmány vagy homályos...lehet választani. Butáskodsz csak.
    Élvezetes vezetni? Mármint azta a lebegő téglát, ami a középponján fordul? Oké. Ertem én, hogy nem látott még valaki autót, de akkor nem mindeki más a hülye. Kontent lehet benne, de a tálalás egy forintot nem ér. Neon fény meg carbon hood az autótuning óvodája. Hiába élvezetes csukott szemmel, ha ránézek hánynom kell. Játszhatok órákig vele, attól még olyan és ugy néz ki, ahogy. Lehet később elviselhetőbb, ha már szétcseszte a szemed. :DDD

    #### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

Új hozzászólás Aktív témák