Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giot

    addikt

    Köszönöm! Tekintélyes összefoglaló, korrekt részletességgel.
    "a Radeonok és a GeForce-ok újult erővel esnek egymásnak, az SSD-k egyre olcsóbbak lesznek, és ki tudja, milyen érdekességeket hoz még a jövő..." ..........talán új belsőséget a számítógépházamba, az év második felében. :)
    A VGA területén azért szép lett a az év vége, valóban egymásnak estek gyártók. Bár az AMD-nek nem is egészen úgy sikerült ahogy azt vártam. De azért hozta a kötelezőt, úgy látom hogy az erőviszonyok (vissza)rendeződtek volna, a HD48XX vs GTX2XX szintre. Ami számomra érdekes a jövőévre nézve az a 78/79XX sorozat az AMD-től, ami már 28nm-en érkezik ha minden igaz.
    SSD hát szemezgetek velük mert látványos gyorsulás lenne a merevlemezhez képest. És a 64GB-osok tényleg elérhető árszegmensbe kerültek. Ami negatív az az élettartamuk.
    Procik területén valszeg maradok az AMD-nél, a Buldózer érdekes lehet. Bár az Intel-t szerintem sosem tudják beérni a CPU terén. Más kérdés a Fusion projekt bár még nem került tömeggyártásba, kíváncsi vagyok rá. Mint ahogy arra is hogy hogyan alakul a VGA/processzor piac a processzorba integrált GPU-k (APU) komoly offenzívájával.

Új hozzászólás Aktív témák