Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    Elsőre érdekesnek és jónak tűnt ennyiért még ilyen felszereltség mellett is, de itt olvasva a korlátokat már nem sok értelmét látom így. Persze ha meghekkelik... ;]

    (#50) Lorenzo9, a LiveView jónak tűnt amíg addig el nem jutottam a cikkben, hogy karóraként csak akkor használható ha folyamatos kapcsolatot tart fent a telefonnal, ha megszakad nullázódik az idő. Ennek így mi értelme van? :F Ráadásul drága is, és árához képest annyi pluszt nem nyújt hogy számomra megérje.

    (#54) Hisztogram a walkman mint hirtelen jött - hirtelen ment divathullám? :F

    Azért van jópár korlátolt ember is, már elnézést ha véletlenül valakit sértene :D A mostani telefonok annyira sz@r aksiidővel bírnak, hogy inkább viszem külön az FM rádiós mp3 lejátszómat. Szvsz még jobb hangja is van. Ugyanez igaz az olvasásra is: lesz.rom hogy a csilli-villi kindle mit tud még az "olvasáson kívül", mikor én csak egyszerűen olvasni akarok; nem érdekel webböngészés, nem érdekel színes-mázos kép, nem érdekel fuckbook, nem érdekelnek az egyéb marhaságok, ellenben érdekel hogy ne 5-8 óráig bírja az aksi. Régen is tudtam lámpát kapcsolni az olvasáshoz, valószínűleg még most is menne... :P :DDD Használok tabot, és nem alternatívája a normális könyvolvasásnak, még úgy is ezt mondom hogy az én szememet különösebben nem irritálja.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák