Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Én azt csinálnám még az ilyen e-bookokkal meg,hogy legyen telóra,gépre olyan app,ami átküldi a kütyü képét...történetesen hogy egy komolyabb processzoros cuccon úgymond futtatva,de kijelzőként ezt használva egyfajta "távoli asztalként" is mehessen.Otthon pl.megy a gép a nappaliban,az ember nem akar monitor előtt tespedni,DE olvasás közben érdekli,mi van a gépen,vagy megnézne egy netoldalt,stb...hardver nem kéne erős,hisz a forrásgép generálná le a dolgot,csak sima képátvitel,érintőpad virti billentyűzet.Képet átvinni BT-n is lehet,egerezés,virtibill pc-re meg már 4 évvel ez előtt is volt a Diamond2-es telómon,simán emulált játékvezérlőt,persze graviszenzorral támogatva PS3-as döntögetős autóvezetést játékban,stb,tapipad,egér,billentyűzet,médiatávirányító,laptop touchpad és "légegér",ami hardverként piszok drága,is lehetett a teló egy mozdulattal.
    Sokan utálják a monitorokat,főleg akik bámulják melóhelyen,és este ilyet olvasnak,tuti jól jönne.Nem muszáj a webhez a szín,és az ember a nagymonitor járatását,vagy a telókijelző fogyasztását már megspórolja.Kicsit megdobni pl.kikapcsolható animmal a weben,hogy statikusak legyenek az oldalak,aki kedveli azt a kijelzőt,pl.el PH-zgathatna este :)
    Tudom,lehet mondani,ott a tablet.De abba kell a hardver,merül az akksi,más kijelző,és drágább is emiatt.
    Mondjuk én pl.szeretem a kiegészítő kijelzőket,a Sony telóm mellé is LiveView-et használok,ami lényegében kicsiben ilyet valósít meg,0 agyú kütyü,mert az appjai a telón futnak,mégis a karórámon olvasom az sms-eket,akár írhatok is,de tároltat könnyű küldeni,DE pl.a térképet megjeleníti a táskában zötyögő telóról,ha épp kíváncsi vagyok,merre járok,stb,és nem is annyira mostani technika ez se.Igaz csak 128x128-as,kábé 256 színű OLED kijelző,de cserébe karóra méret,érintős a 4 széle(kapacitív,és kemény vastag műanyag fedi,"óraszerű",teljesen óra méretű,olyan 4 napig bírja az akksi 1 töltéssel,de sok üzit kapok,hívást is jelzi,stb...
    És tipikusan az idő mutatása mellett ez is úgymond "leegyszerűsítetten" csak a telót viszi át.De olvashatok Facebookot,üzit,RSS-t,a teló készenlétben kevesebbet merül,és 10m-en belül simán jó,sokat szaladgálok munka közben pár métereket,zajos helyen is,nem maradok le semmiről :)Sajnos netet nem tud,de 128x128-on scrollozva se élmény...de az RSS,FB,email azért lefedi a SZÖVEGES szekciót.A telefon lényegében nem fogyaszt többet,úgy vettem észre,wifin lóg,telózok is mondjuk napi 1 órát,és simán kiszolgál 2 napot az xperia Mini,az órát éjjel se lövöm le,csak levetem,eseményt leddel+rezgéssel is jelez.Még "kínos" helyzetben is,ahol hordhat órát az ember,és a teló elvan 10M-en belül,értekezleten is jól jön,mert mégis látja is mi van,nem az asztalra kell kitenni a telót,hogy némán is,de lássa az ember,mi van,már emiatt jó.Sőt egyszerű a zasszonynak lőni egy több órás ténylegqvafontos értekezletről is lőni egy neharinemérekrászeretlek-üzit :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák