Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz Piftuka #3 üzenetére

    Nem tudom megnézted-e rendesen a fotókat, de azokon az látszik hogy az alulsó pajzs felülről át van lyuggatva.
    Továbbá te is írod az ODD-t, ami miatt felkaptam a fejem hogy hogyan is jut ki a lemez ha az előlap teljesen zárt, szóval ránéztem a gyártói weblapra és ott már látni hogy az előlap is kapott zsanérokat, tehát nyitható és látni mögötte az elülső venti rácsot, ez a cikkből kimaradt.
    Így már megoldható hogy amikor tényleg járatod a gépet és max terhelésen tapasztalati úton kevésnek bizonyul a légáram kinyitod az ajtót. Ha meg olyan, csendes konfigot építesz ahol nem gond ha kevesebb levegő jut be (az egyébként is alacsonyan pörgő házhűtőventikre) akkor meg maradhat a "szép" design.
    Mondjuk nem én vagyok a célközönség, de jó látni hogy az én e-atx konfigom is beleférne ténylegesen, nem csak marketingelve, mert ugyan a cikk nem tér ki rá, de a 7 PCIE takaró alatt van egy 8. takaró elem, hogy a nagy méretű alaplapok legalsó slotjába is beférjen 2 slot méretű kártya.
    Mivel ilyen lapoknál mindig probléma hogy át vannak rendezve, így az IO pajzs alatt a PCIE slotok 1 egész sorral lejjebb kezdődnek így olyan ház kell ami legalább 8 takaróval van ellátva annak ellenére hogy ténylegesen csak 7-et foglalhatnak el a behelyezhető kártyák. :)

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák