Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • allein

    addikt

    Nekem ugyan 934 modell volt 55" méretben és 3 hét után visszavittem a MM-ban, mindezt úgy, hogy nagyon szeretem az ambilightot, nagyon hiányzik a mai napig is. Philips helyett kihoztam egy LG E9-et, ugyanabban a méretben. Vásároltam Philips HUE Sync dobozt ,ledeket is, de sajnos csalódnom kellett, nem úgy működik ahogy elképzeltem, meg sem közelíti az ambilightot.

    Nem tudom milyen a Saphi(annyit tudok, hogy ez a Philips saját szoftvere). Nem akarom elhinni, hogy egy ekkora cég nem tud kifejleszteni egy jó OP rendszert :W

    Ami számomra hihetlen és sehol nem reklámoztak, hogy nincs ATMOS. Hiába minden test videóban elhangzik az ATMOS tamogatás, nincs. Nem volt annyira éltefontosságú de úgy gondolom, hogy egy csúcs minőségű 600.000 ft.-ért TV-től elvárom ezt a featuret.

    A pixel frissítés úgy lett megoldva, hogy 5-10 percenként a Philips eltolja a pixeleket egy sorral, ez szabadszemmel látható és engem személy szerint zavart.

    A másik nagy probléma ami zavart: az audio, lyp-sync probléma. Youtubeon és sima TV nézés alatt is látható, tapasztalható volt, ez sem hangzik el sehol. És nem hiszem, hogy én fogtam ki hibás készüléket, ez szerintem Android szoftver probléma.

    Ami PRO: csatornák szebbek voltak mint a mostani E9-en, a soundbar és az ambilight.

    Nagyon fájt a szívem, hogy vissza kellett vinnem a 934-et. Nappaliban van egy 65" C8-am, gondolkodom egy újabb Philips OLED-en, 754 amin Saphi van :U

    Nagyon sokat TV-zem, nagyon sokat játszom PS4-en és az ambilight nagyon sokat dob az élményen. Az első Philipsem jelenleg pincében pihen egy dobozban, nem volt szívem eladni :R

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

Új hozzászólás Aktív témák