Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Mike88 #39 üzenetére

    Hátőőőő, ez így kemény. Lehet falba süllyeszteni hangfalakat, de akkor azt a ház építésénél kell megtervezni, mert egy rendes mély hangszóró megfelelő működéséhez a TS paraméterek alapján számolt légtérnek kell meglennie. Mindez hangszórónként eltérő érték és ezek alapján sem lehet 100%-ra tervezni a végeredményt... Egyébként amúgy a beton vagy tégla a falban ideális anyag lenne a nagy sűrűségük miatt hangfal testnek.

    Az egyéb dolgok falba süllyesztésével meg az a gond, hogy ma még jó, 10 év múlva talán, 20 év múlva meg már egyáltalán nem jó a kábelezésed az akkori új cuccoknak. Aztán utólag átkábelezni, vagy bevésni új csatornákat a falba elég macerás.

    -=RelakS=- : hmm igen, úgy már van valami értelme. De akkor még mindig ott vagyunk, hogy a TV nincs 5mm vastag, de tegyél mellé egy batár soundbart. Na most akkor minek a lapos TV? :D
    Meg mondjuk az a fehér szalagkábel kissé belerondít az összképbe szerintem. Én jobban szeretem ha van egy TV állvány / asztal, ahol a tartó láb mögött el lehet hozni a kábeleket és akkor szemből nem látszik belőlük semmi.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák