Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz nihill #13 üzenetére

    En meg nem, mert a frissitesek kikapcsolasa gyakorlatilag ugyanaz, mintha egy eroszaktevo meg egy agressziv iszakos betoro kozott laknal, de azert az ajtot meg kilincsre se zarod be, mert mivan, ha kigyullad a lakas es emiatt nem jutsz ki idoben...

    Aztan meg legjobb esetben zombi lesz a gepe, rosszabb esetben meg a szemet is kilopjak. Vagy mondjuk bekap egy ransomware-t, es akkor nem csak reinstallalni kell, hanem minden mast is bukik.
    Persze, olyan is van, hogy ezek kozul egyik se, pedig se frissites, se virusirto, se semmi, meg olyan is, hogy valaki 15 eves koraban dohanyzott es 90 folott halt meg, akkor se rakban, aztan valahogy megse ajanljuk a dohanyzast se.

    Szepen legyen bekapcsolva a frissites, ha meg a kedves felhasznalo annyira hulye, hogy annyit se bir megerteni, hogy varjon par napot, amikor feljon az ablak, akkor meg be kell allitani, hogy a frissitest mondjuk hetfo estenkent vegezze a gep. A patch-ek az esetek 90%-ban kedden jonnek, tehat ez keslelteti a telepulest egy hettel, es mint a pelda is mutatja, annyi azert altalaban eleg, hogy vissza legyen hivva, ha gebasz van. :K

    Na mindegy, kinek mi, csak valahogy nem szeretem azt a fajta gondolkodast, hogy egyszer lattam a toban egy doglott halat, ugyhogy beQrok ket dinamitot, mert ezek szerint mar ugyis mindegy.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák