Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duni84

    aktív tag

    válasz Mike88 #838 üzenetére

    lehet sorolni, de egészen egyszerűen pár hónapja már nem éreztem úgy, hogy picit is van értelme tépni a számat arról, hogy olcsó húsnak híg a leve ---> onnan kell(ett volna) venni, ahova vissza lehet küldeni, ha az adott darab hibás, mert azért a kínaiaknak gyártott kínai cuccok közt elég nagy a minőségbeli szórás adott típuson belül is, hogy a mindenféle trükközésről ne is beszéljünk (volt itt, aki írta, hogy az övében pl az akksi csak 2800mAh). tényleg sajnálom, hogy néhányotoknak silányabb minőségű darabot sikerült kifogni, de ettől még állítani azt, hogy mindegyik hibás lesz a rom, az elég nagy badarság.

    az én darabomat egyszer kellett resetelni (még ICS alatt), nem sárgult be, egy applikációval volt gond, írtam a fejlesztőnek, küldtem neki logokat és csodák csodája: a frissítés után meggyógyult.

    mrfrakk:
    ebbe a topikba linkeltem be picit lejjebb a saját google drive-omról azokat, amiket a hyundai weblapjáról szedtem le.

    ja és igen, az akku 5 óránál hamarabb nem szokta megadni magát (értsd: ha netezés megy nem max fényerőn, akkor majdnem addig is bírta már, mint a nexus7-em). amikor meg nincs netezés, csak simán filmnézés, akkor egy közepes hosszú repülőutat (3:30) a várakozásokkal együtt gond nélkül kibír, majd wifi keresés és emailezésre/becsekkolásra/buszállomás keresésre a navigáción is jut még akku idő.

    #metszéspontok

Új hozzászólás Aktív témák