Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    Basszátok meg én már jó 1 éve azt tapasztalom, hogy egyre inkább kezd szétmállni a gyári plüss \ szivacs (nem tudom mi ez) fülpárnám (is). :( Egy Sony MDR-P180-am van. Sajnos muszáj lesz lassan cserélnem. Hiába szól úgy, mint új korában, kábeltörésem \ szakadásom sem volt soha, minden úgy van ahogy a gyárból "kigurult" de a teljes "anyag" része kezd végelgyengülésben kimúlni. Pedig még csak 17 éves a füles..... ;] Gondolom egy "keveset" fejlődött az audiotechnika azóta. Tényleg nem tudom mit vegyek, hogy megint nagyon sokáig jó legyen és szépen is szóljon vegyes használatra. (Film, játék, zene stb). Sajnos nem foglalkoztam a témával 10-en éve mert nem akartam vásárolni eddig. Beyerdinamic DT770 Pro-t ajánlottak nekem a fejhallgatós topicban, de azért ezt is elolvastam itt. 100% hogy nem fogok két db külön fejhallgatót vásárolni csak azért, hogy játékra és zenére is tökéletesen ajánlott legyen... 1 db füles volt eddig, ezután is egy lesz és valszeg az új úgyis minden paraméterében leiskolázza a régit (habár az időtállóság terén igencsak nehéz lesz..... )

    [ Szerkesztve ]

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz Tengri #22 üzenetére

    Uhh, ennek már nagyon húzós az ára. A másik is 50.000 volt amit ajánlottak. Az még talán-talán belefér nagy duzzogva. De 100K az már rengeteg egy fejhallgatóért, van aki komplett asztali gépet vesz annyiért..... :D A DT 770-el összehasonlítva miben jobb egyébként? Jó lenne tudni, mert akkor talán jobban eltudnám dönteni, hogy megér e nekem annyi felárat. Illetve az hogy hány Ohm-os az mit jelent? Több vagy kevesebb Ohm a jobb, illetve mi változik ha többi Ohm-os a fejhallgató? Ez a paraméter nem világos....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák