Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz Sweet Lou 6 #48 üzenetére

    A viharsziget jobban tetszett nekem.

    Az általad idézett szöveg érdekes összefüggéseket, lehetőségeket világít meg, azonban a fő problémám a filmmel még mindig fennáll. (Maga az egész álomban élés ill annak megvalósítása.)

    Amúgy ha tényleg így van a filmben mint ahogy az idézetedben akkor egy fokkal már jobb, de lehet hogy csak belemagyarázás. Nem fogok utánajárni ennek mert nem nézem meg mégegyszer a filmet, de találkoztam már a jelenséggel.
    Pl A tökéletes trükk kritikájánál volt valami nagyképű majom aki áradozott, hogy milyen okos és mindenki félreértelmezi a filmet, de ő tudja valójában mi, hogyan történik benne. Mondanom sem kell orbitális baromságokat állított amit kb 5 ponton rögtön meg is tudtam cáfolni.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz Sweet Lou 6 #50 üzenetére

    Nekem is tetszett a tökéletes trükk. Főleg a vége.

    Az a film a jó amit többféle módon is lehet értelmezni. Lehet rajta agyalni. :D
    Mint pl a Kispál és a Borz dalain ami közt van olyan amiről szerintem még a szerzők sem tudják, hogy miről is szól.

    Meg persze mindenkinek jelenthet mást és mást egy film attól függően, hogy mi az érdeklődési köre vagy hogy történt e már vele valami hasonló, stb.
    Ami valakinek egy merő unalomtenger a vontatott mivolta miatt az másnak egy életre szóló élmény is lehet.

    A csattanó nekem is tetszett a viharszigetben.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák