Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #32368896

    törölt tag

    válasz BlackLamb #7127 üzenetére

    Hello,

    Tegnap feltettem (Telekom, single sim). Igazából nekem felesleges fiszi-faszi reklámkupacos alkalmazások nincsenek rajta, telefonálásra és email-re használom a telefont leginkább ill. pár app (navigáció, Face, Messenger, Outlook, Office) Negatív tapasztalat nincs, nem igazán látok nagy változásokat. A beállítások menüt kicsit átszabták, de a lényegen nem változtat, csak pár dolgot máshol kell keresni.

    Továbbra sincs benne olyan opció, hogy a mobilnet számlálót te állíthatod be fordulónapra... pedig hasznosabb lett volna, mint máshova tenni 1-2 beállítást, viszont a kamerába bekerült a felbontások közzé a 4K felvétel (lehet eddig is volt? :) )

    A betű típust nekem kicsit dowgradelte :), kis vékony betűk lettek, de egy téma szerkesztővel nyomtam egy defaultot és visszaállt.

    Semmilyen reset-et nem végeztem sem telepítés előtt, sem utána. Minden ugyan úgy jött vissza ahogy volt és minden működik. Nincs WiFi gond amit páran említettek, értesítések is rendben vannak, igazából gyökeres változást nem tapasztalok. Remélem segített ;)

    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák