Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsamiatt

    őstag

    válasz lacus83 #8318 üzenetére

    Szia,
    A 38-t szedd ki légyszi. Én kérdeztem de a megoldások amit kaptam nem jók. Mind a kettő felhős.
    Köszi :O

    Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

  • Motosz01

    tag

    válasz lacus83 #8318 üzenetére

    Szívesen! ;) Magamnak úgyis kijegyzetelgettem, így már csak néhány nap volt, hogy megoszthatóvá tegyem :) De nagyon örülök, ha ezzel sokaknak segítettem.

    De hogy ne legyen off, így írták a 3DLiveMaker használatáról, hogy elveszti a 3D-s beszkennelés közben az alakzatról a jelet és így szar. Kipróbáltam a saját otthoni egeremmel, és tökéletesen működik.

    A titok nyitja, hogy ha elveszti a jelet, mert túl gyorsan forgatod, vagy épp megremegett a kezed, és nem arra áll már az objektum, mint 1 másodperccel előtte. Azaz már nem azt érzékeli, amit kéne. Akkor óvatosan forgasd vissza az objektumot az utolsó még jónak vélt állapotba, és újra felismeri a letapogató, így újból lassan forgathatod tovább azt. Mert a rögzítése folytatódik onnan, ahonnan elvesztette a jelet.

    Szóval letapogatás közben számtalanszor elveszti az objektumot a kamera, de ez csak azért van, mert te bénázol. Az objektum rögzítése csak lepause-ol addig, míg vissza nem forgatod az alakzatot az elvesztés előtti állapotba. Ez annál könnyebb, minél több részletet vett már fel a telefon. Ugyanis a részletet világosszürkén meg is jeleníti a telefon a képernyőjén felvétel közben, így csak az alakzatot mind távolságban, mind elforgatásban már nagyon könnyen hozzá lehet igazítani. Ugyanis a vélt hiba akkor is jelentkezik, ha véletlen távolabb kerül egyik pillanatról a másikra a telefon az alakzattól, vagy netán túl közel kerül hozzá.

    Tehát jó 3D-s szkennelgetést mindenkinek! :)

Új hozzászólás Aktív témák