Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz Fifi #15184 üzenetére

    El voltam utazva, és alig voltam itt, ezért most írok. :U

    Nálam, ha akarna sem tudna már frissíteni, mert tiltottam a Szoftverfrissítés appot a Rendszer alkalmazásokban.

    2 naponta rádugom a HiSuitra a PC-én, és ott keres, de most pl. nem talált semmit sem még.

    A 359-es szerintem csak azok kapták meg, akiknek előtte a 347-es volt fenn, mint nekem.
    Így vettem észre itt is korábban, hogy a 358-ast nem a 347-esre érkezett másoknál, hanem talán a 346-osra?

    Amennyiben a telefonod leszedte a 10-est, akkor biztos nem fogja már felajánlani, ha lenne sem egy újabb 359-es stb... :(

    És ami viszont új dolog nekem (is), és kipróbáltam, hogy ha visszamásolom a felvett hangfájlokat a Sounds -- CallRecorder mappába, és ha előtte a hívásnaplót is visszatettem már a fenti app-al, akkor valóban látja a mappában a visszamásolt felvételt, és látható a hívásnaplóban a nyilacska is, amivel indítható a felvett beszélgetés. :K

    Egyébként Full reset után nem szoktam visszatenni a telefonomra az esetlegesen rögzített beszélgetéseket, hanem törlöm, vagy a gépre mentem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák