Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cindercone82

    tag

    válasz Nara19 #7682 üzenetére

    Ezzel teljesen egyet tudok érteni!
    Értékesítés során sokszor belefutunk abba hogy nincsenek SIM-re mentve az adatok vagy éppenséggel a 250 hely kevés az emberkének. Ilyenkor jön a mókolás meg a kábelezés, és az egyes készülékek között még a formátum is eltérő ahogy tárolják az adatokat. Például egy Sony Ericsson-ról egy Samsungra történő másolás után érhetnek meglepetések, és sokszor írhatjuk át egyesével a neveket hogy azok a megfelelő formátumba kerüljenek.
    De még mindig az a tapasztalat, hogy az Android felhasználók elenyésző része él azzal a lehetőséggel hogy a névjegyeket és naptárat a google fiókba mentse. Vagy azért mert lusták vele foglalkozni, vagy azért mert nem tudják hogy kell. De az adatvédelmi szempont az ami legutolsóként felmerül.

    Volt szó a napokban kiegészítőkről, töltőkről. Ehun egy hely ahol lehet venni 2A-es töltőt:
    http://webker.smartel.hu/product_info.php?products_id=34630
    http://webker.smartel.hu/product_info.php?products_id=34635

    "Minden bonyolult problémának van egy egyszerű, világos és rossz megoldása. "

  • bakter24

    őstag

    válasz Nara19 #7682 üzenetére

    Na én idáig nem megyek el.

    Illetve egy szabályom van csak, de azt nem szegem meg: Az én módszerem, hogy két kategóriára van bontva az életem: egy személyes, és egyben nem-Online élet, és egy Online, de kevésbé személyes életem is van. Előbbibe soroltam: Telefonszámok, privát mail, mailcímek, egyéb személyes kontaktok -> Ezeket a fejemben illetve nem-Online eszközökön tartom. A másik ág a többi, facebook, fórumok, könyvjelzők, ilyesmik. De ezek megosztását sem viszem túlzásba, és itt eleve nincs pl a telefonszámom sehol meg, így nem tudnak nekem mindenféle kiváló terméket megvételre ajánlani marketing vonalon túlképzett humán életformák :DDD És ez utóbbi oldal ha veszik, veszik.

    Minden online regisztráció pótolható. (Azért ha lesz majd itt egyéni avatarom, akkor a PH jelszavamat átsorolom az első csoportba :DDD) De egyébként nem hagyom keveredni a kettőt. Ahol ez nehézséget okoz, ott azt vállalom. (Pl az általad említett névjegy szinkron kicsit macerásabb, de szerencsére Nokiám van :D Plusz a névjegyzékem megvan .xls-ben, baj esetére.) Viszont így csomó kényelmi funkciót használhatok, anélkül, hogy aggódnék az adataim miatt.

    "Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

Új hozzászólás Aktív témák