Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vegyszer

    addikt

    válasz eladohardver #3874 üzenetére

    szervusz!

    T kértya aktiválás... ismerős.
    én ma két hete kaptam meg a gépet, pénteken eldöntötem, aktiválom.
    a neten azt hittem, meg lehet tenni, hát nem!
    akkor nem maradt más a FIZETŐS számon hívhatom őket!
    4 perc után a néni rájött, hogy ez egy netkártya, amit Ő nem tud aktiválni, és bár a kis papír azt mondja, hogy a kártya sorrozat száma+PUK kód fog kelleni, a pukot nem kérdezte.
    bezavart egy T-pontba, direkt nem partnerhez...
    én szombaton játékiból tettem egy próbát, fel akartam hívi a net kártyáról a 1230-at. a hívás ki is csengett, a szám kapcsolt is, hogy már mi frankó csákók vagyunk, ne itt keress, hanem a 1430-on, de a mondóka után kiderült, a hívás oda futott be, keresem az aktiválás, vagy a "nénivel való beszélgetés lehetőségét" de kidob, viszont jöttt két SMS, mondom fasza, akkor ezek szerint egy hívás is elindítja a net leforgalazhatóságát.
    HÁT FÉLIG!!! az ídő ugyan ketyeg, de forgalamt generálni azt nem lehetett még mindég. Másnap go T-pont, mondom nem adom alább, legyen a duna pálza. 2x 25 km jegy, meg másfél óra az életemből, és a válasz: Ezt ők nem is tudják aktiválni!
    Mondom hurrá.
    este megint felhívom őket, hogy akkor aktiválják, mert a bácsi személyesen azt mondsa, ők megint visszadobtak a Trépontba, de mondom, ott nem tudtak velem mit kezdeni, amjd még megpróbáltam ezt a folyamatot 3x. de nem ment... idő ketyeg a net szerint is, de forgalom az nincs...
    kellemes ajándék az ilyen,

    Hívom a kőzponti probléma megoldó vonalat, de semmi felveszi a telefont, elmondom a mondókámat, kapcsol, majd az oda, ahol lativálni lehetne, mondom ott vár 4y próbálkoztak sikartalanül, akkrr menjek tépontba, mopndom voltam, de ott sem tudtak mit kezdeni vele, akkor hívjam a központi számot, mondom, ők kapcsoltak ide, de 50 perc díjköteles hívás után egy a biztos, enkem még mindég nincs netem...
    Rögztítettem ismételten a panaszomat...

    (Ugyan rögzíttettem a problémámat, de nem jött válasz másfél hét alatt sem.)
    majd gondoltam egyet, és a dunakeszis t-partnerhez bementem még hétfőn, hogy nézzen már rá mi a sz@rot nem tudnak ezek a pi..ák bekapcsolni, bácsi kezét felteszi, a néni azt mondja pill, ha végez a pacienssel, akkor ránéz.
    bediktálom a számot, és azt mondja a kártya majdnem aktív, de nincs néven, és kattintott egyet, és jött az üdvözlő sms, hogy de várták már, hogy tudjam náluk kőteni a péremet!!!

    Tanúság: öröm ilyet ajándékba kapni. (a tés bácsi fiókjában volt vagy 4 ilyen kártya, de azért nem foglalkozott vele, mert nem tudta ő sem beizgatni őket... szerintem ez többet mond ezer szónál :W :W :W )

    Úgyhogy annyit tudok mondani, hogy kitartást!

    Ja, mivel szombaton elindult az idő, de csak pémnteken lett net, ezért értelem szerűen kilett szombaton a net kapcsolva, és alig tudtam leforgalamzni a negyedét...
    pedig direkt videó cseteltem a kntójukra, meg ilyenek...

    megismertem a viber nevű appot, negyon bejött, jobb mint a skájp.

    nekem annyi nyűgöm volt a táblával, hogy egy hét alatt minimum 15x bootlt be...
    az új gyári rom óta eg egyszer sem...
    megérte feltenni.

    Egyetelen komolyan zavarő bugot leltem benne.
    Feltettem egy billentyűzetet, de minden egyes olyan aklammazásnál, ahol még nem adtam meg, hogy mi a default billegető újra, és újra meg kell adni.
    ahol ezt megtettem, megmarad, de minden újabb beviteli ablaknál egyesével megtenni kicsit idegesítő...

    és egy jó lancser is jó lenne, aholy lehet a hosszú oldalra tenni a tálcát.

    meg annyi bug volt, hogy a naptár widgwetben a hetek napjai nagyon furák voltak...
    Volt legalább 3 nap, ami 'SZ' volt, kettő 'T', meg tán kettő 'F'...
    de miután kitöröltem a naptárból azt, hogy a mentett időjárási adatok megjelenjenek, megjavult.

    Viszont a média lejátszó krixkrakx betűket adnak ki az ékezetek helyütt...
    igen Zavaró.

    volt linkelve az imént micro ucb fej... megnéztem az oldalon, van ott micro HDMI fej is...
    valaki tudja mit kell nézni rajta, hogy az menjen is majd vele?

    valakinek valami ötlete ezekre?

    THX!!!

    "Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Új hozzászólás Aktív témák