Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nagya21

    addikt

    válasz Matada2.3 #1976 üzenetére

    Hali!!
    Én is vettem hozzá nagytudásu töltőt ami röhögve lead 9v-on 2Ampert,(slotonként, 2db van rajta) de a G8 max 1,08-al tölti(ugyanazzal a kábellel próbálva), sztem a firmware frissítésnél visszavették, mert ment ez 1,4-1,6A is.
    Üdv Nagya

    [ Szerkesztve ]

    Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

  • válasz Matada2.3 #1976 üzenetére

    A gyári töltőjét soha nem vettem ki a dobozából, középről kihúztam a telót és ment is a szekrénybe a doboz, meg se néztem mik vannak benne! :)

    Fogalmam nincs milyen volt a gyári töltője, de ez nálam minden telónál így van semmit nem szoktam használni a telók gyári kiegészítőiből, se kábel se füles se töltő! Azok a 2-300.Ft os kellékek amiket gyárilag adnak a telókhoz, HASZNÁLHATATLAN KACAT!(legalábbis számomra) :))

    amúgy minden telóhoz gyengébb töltőt és kábelt adnak amit maga a teló tud!

    PL: most vettem asszonynak is új telót egy Ulefone Metal -t ehez adtak gyárilag egy 1,5.dekás 1.Amperes parányi töltőfejet! fogalmam nincs mennyit bírt volna mert a fóliát se szedtem le róla!

    A saját töltőmmel 1,7-1,8.Amperrel tölt és ráadásul totál hideg töltés alatt a teló, szóval még azt se lehet mondani hogy nem bírná ezt a tempót és ezért adtak csak 1.Amperest hozzá gyárilag! Minden gyártó ott spórol ahol lehet és pont a kiegészítőkön lehet a legjobban sprórolni nem fognak adni egy normális minőségi töltőt hozzá ami, kb 1800-2000.Ft mikor elég hozzá egy 200.Ft os is a tartozékokra úgy sincs csak 6.hónap garancia általában! Több 100 ezer eladott telónál már ez óriási bevétel! :K

    De vissza térve a G8 ra! sima gyors töltést tudja a G8 tehát 1,5-1,7Amperrel tudja magát etetni! De én a Quick Charge 2.0 és 3.0 ra gondoltam! hogy azokat nem tudja tehát hiába töltöd QC2.es töltővel nem fogja 9 és 12.Volton tölteni csak FIX 5.Voltal hiába a QC2.es töltőd, ugyan úgy tölti mint egy sima 2.Amperes mezei töltő!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák