Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tompie

    őstag

    válasz #86973952 #801 üzenetére

    Még egy dolog, ha netán a flottában csak "jelentéktelen" összeggel lesz olcsóbb mint a független akkor hogy érdemesebb megvenni pirosnál vagy függetlent? Vannak-e pro és kontrák ennak vagy annak?

  • CarTom

    csendes tag

    válasz #86973952 #801 üzenetére

    Nagyon köszönöm a kimerítő választ!

    Nagyon nem tudom eldönteni melyik lesz a befutó!

    Mindegyiknél van pro - kontra, elméletben ezeket ismerem (olvastam)
    Informatikusként engem nem feltétlenül a brutál erő érdekel ami a vasban van, illetve nekem nem számít a ppi sem.

    Igazándiból egy használható eszközre vágyom és félek a csalódástól, amit a Samsungal tapasztaltam.
    Szóval Samukból egyenlőre nem kérek!. :(
    A HTC-k nagyon magasra vannak árban pozicionálva.
    Az LG régen jó volt, aztán leíveltek... amióta a Google "felkarolta" őket így két nexus után elég jó eszközöket produkáltak.
    A Huawei meg szép csendben minőséget gyárt a felsőbb kategóriában. Persze muszáj neki, ha fent akar maradni ott ahová jutott.
    A Samsung ha így folytatja az LG sorsára jut és szépen leível, bár eléggé erős brand, de fentről lehet nagyot...
    Sajnos nagyon ráálltak a tömeg termék kibocsátásra, illetve hogy minden szegmensben szerepeljenek és ez ráment a szoftver optimalizációra, egyszerűen nincs rá elég idejük...
    Az Almás brand pedig nagyon más világ számomra, tetszik, el is ismerem de nem nekem való semmilyen tekintetben. :N

    G2 topikban olvastam, hogy előfordulnak fagyások és egy két bosszantó apróság. Bár ott mostanában elég keményen megy a romolgatás...
    Én nem kívánom hegeszteni a leendő kütyümet, csupán használni szeretném.
    A wifi erősségét azért kérdeztem, mert a Samsung is és a feleségem Sony-a is elég gyengén látja az egyébként gyárilag 5Dbi-s, illetve 8Dbi-s szivarral toldott routert, amelyről még a 4. szomszédban is van használható jel... :D
    Sem LG, Sem Huawei nem volt még ilyen körülmények közt a kezeim közt, ezért kérdeztem, hogy kb milyen erős jelet látnak. Azt hiszem te írtad, hogy az IP. 5C-d az ott is látott jelet ahol e két készülék már nem. De volt Samsungod is az egyik postodban említetted, tehát ehhez képest.

    Tehát miután az LG puritánabb ezért az kevésbé érzékeny a váratlan külső behatásokra, pl esés a csempe burkolatra, stb :DD
    Bár ahogy olvasgatom különböző keretekkel illetve fóliákkal azért valamelyest védhető az eszköz.

    Gyakorlatilag itt a fórumtársak közül te használod a legrégebben és még mindig szereted, meg vagy vele elégedve.
    Fagyást, akadást (böngészőt leszámítva) nem tapasztaltál?
    Esetleg olyat, hogy eldobja a térerőt és persze nem veszed észre csak mikor épp hívást akarsz indítani, vagy bejövő hívást nem tudsz fogadni, mert nem reagál az érintésedre... stb (néhány Samsung hiba a mindennapokban :(( )

    Előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák