Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ano

    őstag

    Reagálnék a "TÉNYLEG ILYEN GYENGE AZ AKSI IDŐ" kérdésekre ...

    Kb 1 hónapja használom a telefont és én nem azzal élek, mint sokan manapság (kb egész nap gép előtt vagyok, így nincs rá égető szükség, hogy a telefont nyomogassam) ... bár használgatom ...

    Akkor alapadatok:

    - Mobilnet csak 3G (számomra bőven elegendő amire használom) állandóan aktív, hacsak nincs WiFI a közelben
    - WiFi állandóan bekapcsolva
    - BT állandóan bekapcsolva
    - fényerő közepes, de az automata korrigálja

    ezen kívül semmi nincs optimalizálva akksira, tehát semmilyen aksikímélő mód nincs engedélyezve

    Telefonálni szoktam rajta ... előfordul, hogy napi 1-2 órát is, de ez sem minden nap ...
    Netezni/FB és társai nem sűrűn
    Email-ezni szoktam inkább de azt sem állandóan

    nekem így kibír 40%-ról 80-90%-ig töltve majdnem 2 napot! Igaz a kijelzőidő nem egetrengető, mert max 1 óra a két napra! De az eddig legrosszabb napon is kibírt nekem egy ilyen feltöltés 1 teljes napot!!

    A legjobb amit eddig elértem az a kb 30%/2NAP !! És ezt 100%ra töltött aksival 20%-ra merülve értem el, ami majdnem 6 nap volt így nekem!!!

    Szóval ... aki azt mondja hogy szar az aksiidő, az nézze már meg hogy mekkora a kijelző és mekkora a felbontása!!! Igen, ezt működtetni és megvilágítani igenis SOK ENERGIÁBA KERÜL !!!

    Szóval ha te sokat videózol vagy bármi képernyőt használó energiazabáló alkalmazást használsz, akkor 3 dolgot tehetsz:
    1. vegyél egy power bakot!
    2. legyen nálad mindig töltő és amikor tudod töltsed (Esetleg az első kettő kombinációja)
    3. vegyél egy Oukitel K10-et amivel 2-3 napot is el lehetsz folyamatos nyomogatással! "Komoly, hogy három nap után, 8,5 óra képernyőidővel 50%-ig nem sikerült lemeríteni, 150 niten böngészve vagy videózva pedig vélhetőleg a 24 képernyőóra is kijön."

    [ Szerkesztve ]

    Synology RT6600AX felfedezés alatt

Új hozzászólás Aktív témák