Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pzoley

    őstag

    válasz racerx #20251 üzenetére

    Nekem egyik data2sd-s rommal sem volt semmi gondom. Soha nem volt újraindulás, ami másoknak nem ment, az nekem sem, de azokat most javítottam. A gond az sd kártya, mivel mindenki a nagy márkás kártyákat veszi, amik nem is telefonba készültek, hanem digtális kamera, fényképezőgép.
    Nekem a hétvégén, volt szerencsén 4 márka, több sd kártyáját tesztelnem.Az eredmény siralmas volt. Az Adata pl az egyik legolcsóbb, de nekem eddig is az jött be.Van olyan 8GB class6-os Kingstone kártyám /azért vettem mert Kingstone / ami kemény 1 MB-ot sem éri el kártyaolvasóba !!!
    Pedig fel kell készülni, hogy azért programok jönnek ki, és egyre nagyobbak lesznek. Az A2SD-nél előbb utóbb elfogy a hely.
    Van megoldás a sclass2-es kártyákra is, majd kipróbálom. Az első script amit csináltam az gyors volt lassú kártyán is, mert 1 fájl volt az egész, és ott szekvenciális az olvasás, amiben meg minden kártya jó.Lásd a kártya teszteket.
    Most letesztelem az új MIUI-t, felteszem az oldalra, ls az eredeti 4GB kártyán kiprónálom a régi script-emet, de nem extended módba 3 partícióval, csak 2-vel.

Új hozzászólás Aktív témák