Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skillet

    addikt

    válasz qnadam #35857 üzenetére

    Biztos igazad van. Megszokás kérdése. Na de miért kellene megszoknom, hogy nem tudok közvetlenül a home képernyőn hozzáadni widgeteket, appokat? Miért? :) ilyen egy jól átgondolt, alaposan megtervezett rom 2012-ben? Nincs ezzel gond, csak akkor én nem tartok rá igényt. Akkor jó nekem a régebbi is. Lehet meg kellene nézzek egy gyári ics-t is valamilyen telefonon, passz, de szerintem olyan túl sokat nem változna a véleményem. Az elmúlt egy évben sokféle romot kipróbáltam. Volt benne többféle sense, miui, és sima android. Mindig visszatértem a sense-hez. És mindig azt vallottam, hogy az android rendszer sense nélkül brutálisan nulla, csapnivaló. Ezalatt a pár óra alatt amit az ics-sel töltöttem sem változott meg a véleményem. A htc? hmmmm. Nem tudom pontosan mi újság a többi telefonjukkal, de az biztos,hogy a desire nem sikerült éppen a legstrapabíróbbra. Pontosabban van elég sok nyűgje, ezt mi itt mindannyian jól tudjuk. De az biztos, hogy a sense-zel annyira egyedivé tették az android rendszert, hogy csak. A többi gyártó is néha megpróbálta megerőszakolni az alap romot, de az olyan is lett. Akkor már inkább jobb lett volna ha nem csinálnak semmit. A htc valami egészen mást csinált. Megpróbálta kihozni egy szuperül működő stabil de végtelenül lagymatag rendszerből a legtöbbet. Sikerült. Sőt.
    És persze hozzáteszem, hogy szerintem. Jelenleg bizonytalan a htc, mármint a sense sorsa, de én drukkolok nekik, annak ellenére, hogy mennyi nyűgöm volt/van nekem is a hardverrel. És ha majd tehetem és úgy alakul, ismét htc-ben gondolkodok. Persze ha megmarad a külső belső dizájn :)

    [ Szerkesztve ]

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák