Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blax

    tag

    válasz Everman #2937 üzenetére

    9-től 10-ig droppolt 23%-ra? :S Azt borzasztó soknak tartom. Tudom, teljesen más kategória, de a lassan 2 éves K850-em zokszó nélkül (beszélgetés és zene mellett természetesen és ugyebár sosincs kikapcsolva) elmegy 3 napot, a 3 éves W910-emnek is picit több, mint 2 nap még az uptime-ja.

    Okés, igazad van, kissé eltúloztam a szifonos véleményem. Rendben, jó cuccokat gyárt, csak... számomra egy játékszernek hat az egész. Hidd el próbáltam, de se a filozófiájuk, se a hozzáállásuk nem tetszik és tetszett soha sem Apple-éknek. Az az elméletem, hogy aki nem ért hozzá és csak használja a gépet és terméket, annak jó az Apple. Szép, színes cukormázzal leöntött takony. Aki viszont szeret hozzányúlni a rendszeréhez, piszkálgatni, próbálkozni, haxolgatni, az maradjon az összes többinél. (Ringyóz, Droid, ésatöbbi ésatöbbi sorolhatnám unix alapú rendszerek). Engem, sysadminként hajt még ez a vágy, meg szerintem fog is, más természetesen se nem hajlandó, se nem fogékony erre, csak használni szeretné és ez az, amit az Apple tökéletesen megad. Unalmas :)

Új hozzászólás Aktív témák