Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnat

    veterán

    válasz FefeeX #36 üzenetére

    Nem mondtam, hogy ez jó vagy rossz dolog csak azt, hogy emiatt pl ciki.

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

  • Magnat

    veterán

    válasz FefeeX #50 üzenetére

    Nem hinném, h ez csak itt probléma ... elnézve a statisztikákat ([link], [link]) eléggé marginális az Apple részesedése a desktop (és a mobil) os-ek piacán. Most akkor az almások vagy nem interneteznek vagy mégsincsenek annyian.
    Szerk.: persze, nyilván a user is tehet róla, de ha megnézed amit lent linkeltem, sok teszt szerint konkrétan a Win lett a legbiztonságosabb oprendszer.

    [ Szerkesztve ]

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

  • hallador

    addikt

    válasz FefeeX #50 üzenetére

    Ezt hagyjuk, mert ez meg nem az és ha tettszik, hanem meg kell tanulni a rendszert, azért ne legyenek kétségeid, ha egy Windows 7-hez szokott usert, tegyük fel Marika nénit, a Mac elé ülteted, pont annyira fogja tudni használni, mint egy Ubuntu-t mert nem ismeri.

    Ezeket a tipikus urban legendeket, hagyjuk már, hogy leülsz és használod, mert ez bullshit, Aki foglalkozott emerekkel tanított meg ismeri valamennyire az operációs rendszereket az ezt azért látja, ide tartozik még a mac soha nem romlik el és hasonló veszettségek, ami persze megint nem igaz.

    Szerintem is mindenki azt használja amit akar, de azért azt nem kellene elvitatni, hogy ezek urban legendek.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz FefeeX #54 üzenetére

    Te is magyarázhatsz nekem, mert nekem mind a három van Linux, WinXP/7/8.1/10, meg MacOSX is. szóval ne magyarázd meg, mert ezek szerint amit Te előadsz megint bullshit, mert Marika néni, ha csak Facebook-ozik, akkor bizony ehhez tök mindegy milyen operációs rendszer használ ugye? Na ugye!

    És egyébként magyarázhatsz, de aki a Vezérlőpultot már betéve tudta használni, a Win10-es gépházzal az is elszív pár tíz percet első használatkor, mi ez, ha nem újra tanulás?

    Akkor szépen próbáld meg beírni a keresőbe, hogy Control Panel és akkor láss csodát megjelenik. Az egyetlen fájó pont ami a "gépházba" van a rendszer frissítés, minden másra ott a Vezérlő pult ma is. Szóval ne magyarázd meg, hogy leül és használja. Amire hivatkozol, arra majdnem tök mindegy mit használ Marika néni.

    Ha viszont egy sima User esetleg nem csak facebookozni akar, akkor mg meg kell tanulni a rendszer, tök mindegy hogy MacOSX, Linux, vagy Windows....

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz FefeeX #112 üzenetére

    Egyre jobban hiszem azt, hogy valami Apple hater vagy, aki direkt nem akarja megérteni a dolgokat, plusz ráadásul tagadni próbálja a tényeket is...

    Egyre jobban hiszem, ha az lennék nem lenne nekem is nem gondoltál erre? Csak mert nem kellene haterezni, meg trollozni, ha nem a Te véleményedet tolja valaki, nem gondoltál erre? Gondolom, hogy nem csak megkérdeztem.

    Ultrabook... Mond ez Neked valamit? Mond, és neked?

    Bár tudom, hogy igen, úgyis kitalálsz valami marhaságot, miért baromság hasonlítani, meg úgy különben is, minek mer egyáltalán bárki az Apple-re csak gondolni is...

    Mint minden apple fan/kereskedő nincs ezzel semmi baj, hogy védesz valamit, de ennyire nem kellene szemellenzősnek lenni, mert kicsit fárasztó, hogy miden vékony notebook topikban megjelennek az apple fanok, és elmondják, hogy ez ez epple klón, még akkor is, ha igazából a vékonyságon felül semmi köze nincs semmilyen apple termékhez... Nincs ezzel tuti bajod azt látom...

    Amúgy Te jós vagy vagy mi? Mert tudod mit fogok írni? Azért nem kellene itt trollkodni szerintem a szokásos apple f@szs@gokk@l, mert kb 10 éve még igaz volt ma nem az ennyi röviden. Nem rossz dolog a múltban élni, de ma már nem dívik....

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák