Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz sad_Vamp #158 üzenetére

    Én is Linuxot használok, otthon is és munkára is. Otthon azért mert nem is kell több ingyen vagy amire igényem bőven kiszolgál.
    Munkára meg mert megszoktam, szóval nem én vagyok az akit meg kell győznötök arról, hogy minek a Windows.

    Amúgy ez a business class laptop is egy nagy humbug az utóbbi időben. A különbség tényleg annyi szokott lenni a legtöbb gyártónál, hogy matt a kijelőz és rondább a müanyag, jobb esetben adnak valami extra szerviz/csere garanciát is.

    Szerintem nem így van, de ne menjünk bele nem Business topik ez. Te a 150 - 200 000 F-tos kategóriáról beszélsz, de felső kategóriában nem igaz amit állítasz.

    Ahol már van dock lehetőség azok már igen komoly és borsos árú business gépek, nem tudom más cégeknál hogy van, nálunk nem igazán jellemző hogy egy bizonyos összeg fölé menjenek.

    Pontosan így van ez Magyarországon, ahogyan írod, ezt mi is így tapasztaljuk. Viszont vannak cégek nem feltétlenül Magyarországon, ahol befektetnek komolyabb termékekbe is.

    (#160) access_denied

    Látom a sötétség felütötte a fejét megint. De ne ragozzuk, mert szerintem Te kb kiindulsz a matyi BT-ből, de vannak olyan helyek, ahol nem így gondolkodnak, tudod, szigetelt épület 3g se be se ki. De gondolom nem láttl még ilyet ugye? Nem baj, csak ne fikázz ha valamihez nem értesz, mert ugyan a magyar öntudat előjött de az nem elég tudod...

    Van az integrátor tudod mi az ugye?

    Amúgy a VMware infra magától nő nem kell sehol kiépíteni tudod. Na akkor a kérdésemre nem sikerült látom válaszolni,cserébe a troll faktor magasan jár.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák