Hirdetés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • AI-t kap a Toughbook is

    ph A Panasonic híres strapanotebook-szériája a Meteor Lake processzoroknak köszönhetően szolgált rá a megnevezésre.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz bolvar #69 üzenetére

    Nem, csak tapasztaltam azt, ami a cikkben le van írva: nem drágább, nem rosszabb, mint a többi gyártó terméke. És tudom, hogy az emberek többsége nem alkatrészenként szedi össze a gépét, hanem bemegy a MM-be, vagy random számtech boltba, és kész gépet vesz. És az lesz, amilyen lesz. Egy HP, Dell azért elég jól összerakott, kábelmenedzsment ide vagy oda. Személy szerint szeretem a brand gépeket. HP-vel mostanában nem volt dolgom, de a Lenovo-val és Dell-el igen, problémamentesek. A Fujitsu Siemens meg már 2003-2004 környékén olyan halk gépeket csinált, hogy ma is csodájára járok. Igaz, hogy a tápjára mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy szabványos lenne, de a hőcsatornás megoldásuk az egyetlen, szemre 140 mm-es ventilátorral nagyon jó. És ezek még ma is mennek. Netezős gépnek csak azért nem ajánlom egyből, mert drágábbak, mint az összerakott gép. Játék más, abból kevesebb a brand termék, de nem rossz az, ha az egyszeri user kap egy megbízható gépet megbízható helyről. Komplett "nóném" gépet pl. boltostól soha nem vennék, mint ahogy áruházból sem. A Dell, HP nem sózza rám a szar olcsó tápot. Magyar embernek persze ezek drágák, de nem is mi vagyunk a célközönség, meg a magyar legszívesebben úgyis mindent számla nélkül, áfa nélkül, kéz alól, apróról és kamionról leesve szeret venni, azzal meg a márkás PC-k nem tudnak árban versenyezni.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák