Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40553216

    törölt tag

    válasz Воланд #6 üzenetére

    Nos hát, akkor mutass egyetlen közvélemény-kutatást, ami ezen témában készült. ;)
    Az MS-nek nyilván ezt a dumát kell tolnia ezerrel, mert nagyon úgy néz ki, 3 évvel a Win7 kiadása, és 8 évvel a támogatás végső leállítása előtt, főleg nem ennyire más felülettel, ami felület még ráadásul sem felületében, sem használatában nem konzisztens. Persze, olcsó lesz, és ez sokakat csábít majd a váltásra. Azonban azt a csuklásmennyiség, amelyet majd Redmondban illetve a dolgozók szüleinél lehet majd hallani, igazán Guinness-rekordok könyvébe illő lesz. Talán még földindulást is okoz.

    (#18) GoodSpeed
    "a Desktop olyan mint a 7-esben lényegében, mármint ami a Superbart illeti, csak ugye Aero nélkül">Hát, érdekes szemed van. Én semmi hasonlóságot nem vettem észre. És valahogy ez az összehasonlítási szempont az MS kommunkációjából is kimaradt. Vajon miért?

    (#33) Skyne
    "de ezt a Vista óta nem rejtegeti az MS hogy próbálják nyomni a touch képes kijelzőket picit ">Érdekes. Volt ilyen? Ez valahogy tényleg nem köztudott.
    Most találtam ezt a videót 2007. februárjából. Az iPhone-t alig egy hónapja mutatták be, Steve Ballmer pedig alig 2 hete nevette ki. Ehhez képest az MS egy kibaszott dinoszaurusz. Majd' 3 évvel ezután jönnek ki egy telós tapi változattal, amikor az Apple már az iPad-et is kihozta. Amikor meg OS-sel jönnek ki, akkor meg a ló túloldalára esnek, és boldog-boldogtalannak csak ezt kínálják, és semmi mást. Hát, ha Ballmer a 8 sikerét is olyan jól jósolta meg, mint ahogy az iPhone-ét, akkor az MS kurva nagy bajban van.

    (#51) GoodSpeed
    "de ebből csak kettőt tudok használni, mert egy fizikai merevlemez van benne, ez particionálási sajátosságokból adódóan azt eredményezte, hogy csak a két korszerűbbet használjam.">Logikai meghajtó használata nem játszik?

    (#58) Jim Tonic
    Miért? Ha már fent van, miért nem maradhatna, amíg él?

    (#62) SutiAdi
    Nyilván arra a rengeteg egyszerű emberre gondolsz, akik az ősszel lehullott falevelek mennyiségével vetekedő mennyiségű WP7 telókat használják.

    (#64) ceia
    Ja. Mert céges szinten olyan nehéz lett volna már az NT idején mindent letiltani (solitaire, minecraft és táraitól kezdve mindent, ami nem a munkához kell), és annak a pár appnak az ikonját kirakni az egyszínű asztalra. Pedig az NT, ugye, nem ma volt. Csak ez valahogy nem tudatosult.
    "Így nekem mindig a túrista jelzéseket juttatja eszembe">Akkor bejött az MS szándéka. Mert mintha ez lett volna a kiindulási alap.

    (#67) dlaj
    Ne aggódj! A Metro-t használva kapsz majd egy kis antimultitaskinget. Így a Win7-hez képest kevesebb is elég lesz. ;)

    (#110) GoodSpeed
    "nem mondható, hogy a vállalati OS-t látták volna benne - arra egyébként is a Server kiadások valók elsősorban.">Ne haragudj, de ez úgy baromság, ahogy van. Az NT/XP elsősorban attól vállalati, hogy többfelhasználós, jól szabályozható jogosultságrendszer, stb. A szervernek egész más a funkciója a Windows világban is.
    Az előrelépés pedig nem az NT vonal miatt volt, pusztán a fejlődés miatt. És a mai "b+ az UAC-t, kikapcsolom, mert idegesít, és különben is én vagyok az atyaúristen a gépemen" szemléletmód éppen az NT előtti egyfelhasználós Windowsok miatt alakult ki, és maradt az NT-vonalon is, nem kis részben a mai napig. És szinte pont senki nem használta az NT tényleges előnyeit.

    (#113) FTeR
    Nyilván erre gondoltál:
    "With the spread of smartphones and tablet computers around 2010, the short form app was in some popular news accounts restricted to mobile apps."

    (#144) samfishR
    Win8 boot idő, friss.

    (#152) azbest
    Minden verzióból kivették, szvsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák