Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz Bici #16 üzenetére

    Ezt határozottan támogatom.

    Örülök, hogy megjelenik a PH egy mára nagyon trendivé vált platformon is, tehát videón, de én is inkább olvasós típus vagyok. Sokszor a videókat -ha egyáltalán megnézem- azt is többnyire hang nélkül, (iroda, gyerek már alszik, stb), de egyszerűen sokszor az adott információ megszerzése túl sok idő egy videón keresztül. (ahol CSAK videó van, az skip)
    Pl. egy cikket gyorsan el tudok olvasni, képeket megnézem, de egy x perces videó mindig lutri, hogy mennyi benne a szájtépés, és mennyi a valós infótartalom. Ezért inkább kerülöm is.

    Szóval én is amellett vagyok, hogy bár ötletnek nagyon jó, maradjon meg az oldschool szöveg+kép formátum IS. A kettőnek együtt látom értelmét, kiegészítésként, egyfajta bővített tartalomként.

    Vágás, berendezés, világítás stb. témában érdemes lenne megkérdeznetek már befutott, és minőségi munkát csináló youtuberektől.(nem csak IT vonal) Nekik van tapasztalatuk, biztos szívesen megosztják a tapasztalatokat, praktikákat. A ph-nak nagy a respektje, és az eltérő téma miatt úgysem konkurrencia, hogy emiatt aggódjanak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák