Hirdetés

Aktív témák

  • h4ndsp1k3n

    tag

    Engem pl érdekelt ez az egér, és ez egy jó 5let, és használható, ellentétben az A4Tech szar megoldásával, ami szvsz rohadt kényelmetlen (Igeeen, már használtam), itt ugyanis azaz 5let hogy nem egy jobbra-balra és egy le-fel görgő van, hanem, van egy le-fel, amit ugyanugy lehet használni mint eddig, és se nem egy joystick ami zavaró lehet, és második görgő sincs. És már nemazért de az egér az egyik legfontosabb alkatrésze a számítógépnek, és HARDVER, ilyenformán ide tartozik a proHARDVER-re!!
    És igenis fontos milyen egered van ha játszol és ha dolgozol 1aránt. Mert dolgozni lehet sok gépen, végülis mindegy hogy photoshopot egy 3000+ athlonon vagy 3ghzes p4en használom, nem sok különbséget észlelek. De nem mindegy hogy zsinóros golyós 2gombos primax dzsunka egér vagy logitech mouseman optical, ugyebár...
    Ja az A4Tech szerintem is elég dzsunka benyomást kelt. nem szép, és rossz anyagból van, sokkal jobb egy MS vagy logitech egeret fogni, és akkor is jó lenne hogyha fele ennyibe kerülnének.
    Azok az emberek akik sok pénz költenek dolgokra -vagy legalábbis én- nem azért veszik meg őket, mert drágák hanem mert megbízhatóbbnak és jobb minőségűnek hatnak, mert pl. jobb anyagokból készültek...
    focushoz: szerintem ha nem kéne focused-dá tenni egy ablakot a scrollhoz soxor megtörténne velem hogy rossz helyen scrollozok...

    Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye!

Aktív témák