Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiga667

    addikt

    válasz Parci #5 üzenetére

    Értem én hogy mire gondolsz, nem is ezzel van a gond. Kicsit mélyebben kérdőjelezem meg a létjogosultságátaz egésznek...
    Mitől világraszóló teljesítmény az hogy valaki vesz soksok pénzért egy nagy halom csúcshardvert és azt utána egyenként végigpróbálgatja, majd a legjobban teljesítőket bepakolja egy konfigba, és azon lefuttat egy tesztprogramot. Adj 10-20milliót és felviszem a PH-t a dobogóra... :U
    Mert ha még homemade nitrogénhűtésről meg hardveresen üveghangig voltmodolt cuccokról lenne szó, akkor azt mondom OK. De könyörgöm, én is tudok venni Vapochillt meg egy raklap Intel EE-t...

    Dare2Live: ''és ferrarinak mit értelme van? he?''
    Nem értem hogy hogyan jön ide a Ferrari, de ha ez a szíved vágya, leírom. Egy Ferrarival tudsz városban is közlekedni, ha sietned kell van benne tartalék, és versenypályán meg a végletekig kihajthatod.
    Ezzel szemben egy ilyen ponthajhász tuningkonfigon csak a PCMark meg a 3DMark megy, mert egy játék már fagyna annyira túl van hajtva, munkára meg főleg alkalmatlan.
    Egy Ferrarit élmény vezetni. Egy négyjegyű számot bámulni kicsit talán kevésbé...

Új hozzászólás Aktív témák