Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    Az is baj, hogy a nyomi Creative tulajdonában van az EAX, és ugye a játékok meg EZT támogatják.:((( Ergo, az ember ''kénytelen'' creativot venni. Én az 5.1 Live!-t használtam, meg voltam elégedve vele, de hardveressen nem támogatta az EAX-t. Ezért (is) vettem egy AU4 OEM-t. No, lehet, nem kelett volna, mert azóta szívok. Az most más kérdés, hogy ez összefügg a win újra rakással (is), mert pl. a .NET2-t is felraktam, és az főleg betette a kaput a tuningolt rendszeremnek! (broáf smiley) DE! Ha fullossan telepítem a hangkártya mellé adott CD-t, tehát mindent, akkor nagyon belekontárkodik a rendszerembe. Eleve lasabban tölt be, a win nehezebben áll fel, de ennél 1000x bosszantóbb a kikapcsolása a gépnek! Hát az egyenessen LOL! Legalább 5 perc, amíg leáll. Aztán, kb. egy hete leszedtem az összes (anti)Creative cuccost, csak a driver maradt, és azóta shimán kikapcsol a gép.
    Ezen kívül, én 5.1-s fülest erőltetem otthon. Eredetileg Ozaki-m volt (PH007), de ''elhasználódott''. Kinéztem egy Creative fülest, ami ráadásul nem volt olcsó, de ráírták, hogy Dolby Digital, Dolby Surround, és egyébb finomságokat is tud. Na ja. EZ mind KAMU volt! Igaz, maga a füles minőséginek nevezhető volt, csak éppen STEREO füles, és volt hozzá egy adapter, ami virtuálissá tette ezeket a hangzásokat. Tök nehéz volt megoldani, hogy visszakapjam a vételárat, mert még a fogyasztóvédelemnél sincsenek tisztában, hogy igazándiból miről is szól az 5.1-s fejhallgató (egy jó 5.1-s füles 2x4 hangszórót tartalmaz), nem is beszélve, ha ráírják, hogy ez biza Dolby Digital, meg stb... támogatást is tud! Nehéz volt felfogniuk, hogy egy stereo fülesre nehogy má ráírják, hogy képes DD, DS, és 5.1-s hangzásra (max virtuálissan, de ezt ugye NEM tüntették fel)! :O

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák