Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz PPeter #9 üzenetére

    Inkorrektül fogalmazol. ;]
    A kitűnő support miatt senki nem vesz írót, ugyanis az már azt jelenti, arra számít, hogy megdöglik a termék. ;) Ahogy megdöglött az én 716-osom, és a tieidből is kettő. Az enyém 5. hete vár a cserére. Pewrsze a Plextortól visszajött volna 2 hét alatt, csakhogy az 4e Ft pk. kifelé. :U Support, LOL.
    A garancia mindkettőre 2 év, végülis a BenQ állja a Plextornak is. ;)

    Akkor is kevesebbet tud, ha a hiányzó tudást a felhasználók 90 %-a soha nem használná. Ezt miért vitatod? Emellett miért reális a + 20-30 % ártöbblet?
    Ráadásul a hazai forgalmazójuk ugyanaz, aki genya módon addig nem hozza be a BenQ-t, amíg a Plextor fel nem fut... :(((

    A te logikádban látok hibát, hiszen pont azt mondom, ne vegyen valaki Plextor írót drágábban, ha egyszer egy lebutított BenQ-t kap. :D

    Én elfogadom, hogy az elmúlt 10-1x év miatt érzelmileg elfogult vagy a Plextorral szemben, de engem nem érdekel a márkanév, nekem ez csak a 3. Plextor íróm (volt?). Azt veszem, amelyik többet nyújt azonos áron, vagy ahogy most is – kevesebbért. Szerintem a vásárlók nagy többségét is ez érdekli, nem a pereskedések, vásdaskodások, letiltott funkciók (CD-DVD Speed, PlexTools vs. PxLinux, stb.) és az indokolatlanul magas ár.

    [Szerkesztve]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák