Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz D.Orion #15 üzenetére

    A mezei egerek, főleg, melyek loptophoz valóak, átkapcsolnak energia takarékos üzemódba, ha nem mozdul az egér egy bizonyos ideig. Egy átlag felhasználó nem is érez belőle semmit, internetezésnél nincs is jelentőssége. De, képzeld el, ha gammát nyomod, főleg, ha multiplayerest, és meglapulsz, becserkészve az ellenfelet, várva a megfelelő alkalmat, hogy lecsaphass. No, ilyenkor ez a lekcsapcsolt egér már gázos lehet, mert az igaz, hogy relative gyorsan vissza kapcsol, de ez a játékban hosszu-hosszu perceknek tűnhet!:DDD ;) De, ez is olyan, mint pl. hogy az USB-t is meg kell hackellni, pontosabban, a wint, hogy gyorsabban kezelje az usb-s adatátávitelt. Amiből szintén CSAK játék alatt érez valamit az ember, ha támogatja ezt az egere, márpedig a kifejezetten játékra készített egereknél ez is ''alapkövetelmény''. :B
    Én pl. razer diamondback-t vettem, és ahogyan meghekkeltem a wint, illetve, vettem alá megfelelő egéralátétet, máris érezhetően javult a statisztikám (Battlefield 2-ben).

    bit_vector Madzagos egér a játékosoknak való, minden más megoldás jelenleg még nem elég gyors.:DDD Mivel USB-s egerek, a mai átlag házakon ELÖL is van kivezetés! Használd azt.;)

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák