Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • marcee

    addikt

    válasz Loha #87 üzenetére

    Azért nem fogjuk őket szeretni, mert régen jó kártyákat csináltak.
    Én drukkolok nekik, de ha - tegyünk fel valami teljesen légbőlkapott szitut - folyamatosan hülyítenék a népet, csalnának a driverekben, gigantikus teljesítménynövekedést igérnének, ezeréves játékokban mért sebességek alapján kiáltanák ki a kártyájukat a legjobbank, és aztán ennek homlokegyenest az ellenkezőjét tudják csak letenni az asztalra, akkor már bocsájts meg nekem, ha nem azon örömködök, hogy a riva128 milyen kira' volt.

    \m/

  • Power

    senior tag

    válasz Loha #87 üzenetére

    Ez nem szeretet intézmény, amit letett azért irgalamtlan sok pénzt markoltak már fel. Nem azért csinálták és ma se azért csinálják, hogy itt vagy bárhol máshol hátbaveregessék őket, igen fiúk qrva jók vagytok!
    Az nv az utóbbi időben beleesett abba a hibába, amiben már sok cég beleesett, figyelmenkivül hagyták azt, hogy a konkurencia is csinálhat jót és amikor ezt észrevették akkor undorító pr és egyéb dolgokkal mentegették.
    Reméljük jó lesz az NV40, mert a verseny nekünk jó.

    Power

  • rudi

    nagyúr

    válasz Loha #87 üzenetére

    Hát hogy mit tett le az NV az asztalra az érdekes...
    Én nagyra értékelem azt ha a MÉRNÖKÖK csinálnak valami jót, de azt ÚTÁLOM ha a PR és a marketingpolitikát használja egy cég a konkurencia lenyomására.

    Anno 3dfx-et a rövid termékciklussal (nem bírták tartani a lépést), ATI-t meg a szélesebb gyártótámogatással verték meg. A GF2-k például gyengébbek voltak a konkurens Radeonoknál (7xxx sorozat), azok csak a gyenge driver miatt nem tudtak elterjedni. Másik dolog hogy az NVnél a GF3-óta szinte semmit nem javult az FSAA. Természetesen vannak jó oldalai is az NVnek. Tökéletes az AFjük, OpenGL-ben verhetetlenek, az FXek túlmutatnak a mai minimális összetettségi követelményeken, de lassabbak lettek a konkurensnél és ezt PR-el próbálták behozni, ami randa dolog, de hatásos.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Aktív témák