Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vittuka

    aktív tag

    válasz Armando_19 #18 üzenetére

    En csak azt mondom amit latok.. Nezd meg hogy mostansag mennyien vettek 8800-at, azok kozul akik vga-t upgradeltek, csak itt a ph-n! Nem mondanam csekelynek itt sem, persze ez nem a magyar atlag termeszetesen.. Nyilvan a kozepkategoriabol nagyobb a bevetel, de nem mondanam csekelynek mellette a felso kat.-ot sem ;)
    Visszaterve a lenyegre, szamit hogy van-e dx10-es jatek most? Akkor kell kiadni ha lesz? (badarsag...) Mennyien vesznek most 8800-at, alternativa hianyaban elesik az ati jokora beveteltol, max a fanatikusok varjak meg az r600-at. Az agp-nek lealdozott, sokan lecsereltek a rendszert, foleg karacsony kornyeken, de azota is.. Ebbol most az ati nem profitalt.. :( En nem vagyok elkotelezve egyetlen gyarto mellett sem, leszamitva, hogy a kornyezetemben 4 db 9800pro szallt el, most 8800gtx tulaj leszek napokon belul. De mivel racionalis vasarlo vagyok, ha jo lenne az ATi, azt vennem meg. Sajnos nincs ATi, engem most elvesztettek egy idore az tuti... :) 75k-ert lehet lassan kapni gts 320-ast, sokan meg is veszik ;)

    arpi6k : Mindenki nem, de sokan igen..

    [Szerkesztve]

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

Új hozzászólás Aktív témák