Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .:T.H:.

    aktív tag

    válasz VaniliásRönk #43 üzenetére

    Nem mondom hogy ''csúnya rossz AMD'', semmi bajom nincs vele.
    IMHO azért volt még akkoriban is szükség a két magra! Nekem akkoriban volt egy HT-és Northwood-om és nagyon jólesett hogy játék előtt nek kellett kikapcsolnom a háttérben futó éppen használt proci-éhes programokat, etc. ..

    Amikor még nekem a Northwoodom volt(3Ghz) akkoriban volt menyasszonyomnak egy 2800-as Barton magos Athlon XP-je. Nyomja ezerrel a Call of Duty-t(vagy vmi jó játékot), én meg közben tévézek nála és közben nézem hogy hogyan játszik. Vmi háttérben futó progi frissített vagy nem tudom mi történhetett, bnőm mérgesen majd szétveri a billentyűzetet a monitoron.. Elég sokszor előfordult ez, de mikor nálam játszott mindig el volt ámulva hogy nekem miért nem csinál ilyeneket a gép?
    Sztem volt mindig is értelme a többszálú cuccoknak, jóleső érzés amikor nézem pl fatert ahogy a családi videókat konvertálja(egyiket az asztali 1800+troughbred, másik mobile celeron :Y )és mondom megyek megcsinálom én is őket és pár óra múlva a kezébe tudom adni és nem kell szegénykének akár 30 órán át is konvertálgatnia..

    - Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

Új hozzászólás Aktív témák