Hirdetés

Aktív témák

  • hanza1

    csendes tag

    tudod danteshell en elsosorban jatekra hasznalom a gepem, es szerintem erre is sokkal jobb a pc mint egy konzol... le is irom miert...

    monitor... hat igen, konzolt radugod a tvre, az szep nagy, szep szines es SZEP HOMALYOS... meg a legcsucskategoriasabb tvn se olyan eles a kep mint a legszarabb crt monitoron... es bizony tobb jatektipus is van ami preciz megjelenitest iger (pl. sok strategiai jatek, rpgk...)

    eger, billentyuzet... konzolon van helyette gamepad, ezt nem is szeretnem nagyon reszletezni, de ez az amiert sosem lesz IGAZI konzolos FPS, RTS... quake3, Counter-Strike, Age of Empires... konzolon van helyettuk 100*100 verekedos/autos/maszkalos jatek, akiknek nem hianyoznak a hardcore jatekok annak ott vannak helyettuk ezek...

    +100000 dolog amit meg tudsz csinalni pcvel... tudom a konzolnak nem is igazan celja hogy multifunkciosak legyenek, de tenyleg nem fogsz vele soha mp3t grabbelni, programozni, rajzolni es szerintem az internet sem a tvkepernyore valo...

    ezek mellett egy mai csucskategorias pc (mondjuk fel milabol osszerakok egyet) szarra alazza az osszes konzolt mind teljesitmeny, mind jatekelmeny teren (en valahogy jobban elvezem a 60fps-t 19"-on gyonyoru keppel mint pl. xbox-al a Halo-t 20fps-n a tvn... mert bizony sok helyen belassul annyira...) persze ilyen gepe csak keves embernek van, ezt csak azert irtam hogy a top jatekgep a pc, nem a konzol...

    azok ellenere amiket itt leirtam en abszolut nem vagyok konzolellenes, jok azok egy kis jatekra, szemkapraztatasra, kikapcsolodasra... de valahogy az osszes igazan komoly jatek mind pcre valo... a konzolos jatekokban nem lehet igazan elmejedni... szoval kedvenc jatekaim az RPGk (Wizardry 8 :) Planescape Torment, Baldurs Gate, stb..) egyszeruen nem is konzolra valok (tudom, van final fantasy, de az nem rpg, hanem konzol-rpg, kozuk sincs egymashoz imho), ugyanigy a masik kedvenceim az fpsek sem (CS mindenek felett)...

    dvdt nezni ugyanugy lehet barmelyik pcvel tvn egy sima tvoutos videokartyaval mint konzollal... de divxet szinten sosem fogsz konzollal nezni ;)) epp azon gondolkozom hogy egy 70e-es asztali dvd player helyett osszerakok ugyanennyibol egy pct monitor nelkul egy olcso tvoutos videokartyaval es azon nem csak dvdt hanem akarmilyen mas filmformatumot is meg tudok majd nezni meg jopar evig... (jovan, dolby dekoder mar lehet hogy nem fer bele ebbe az arba, de akkor is :) )

    no, de persze jon a konzolparti es azt mondja: elobb utobb konzolhoz is lesz cdiro, eger, billentyuzet, monitor, stb... hat tudod, az mar nem konzol lesz, hanem egy pc ;)))

    na ennyit errol, a konzol masra valo mint a pc (jatekok szempontjabol is) es kesz :) mindketto jo valamire, de a ketto nem fer ossze... csa

    Hanza

Aktív témák