Hirdetés

Aktív témák

  • pufi

    tag

    Hát, igaz ami igaz.. késnek az új AMD procik. De. A magam részéről egyelőre meg vagyok elégedve a jelenlegi XP-k ár-teljesítmény mutatóival és jelenleg ezek a ,,technologiailag elmaradottt,, procik is rendesen odavernek minden tekintetben a P4-nek. Szerintem egy 2200+-os XP-t elég szűk réteg tud maximálisan kihasználni ill. úgymond megfektetni. A magam részéről teljesen türelmes vagyok és ugyanez mondható el a vásárlóimról/ismerőseimről is. Az addig teljesen ok., hogy kell a fejlődés, de szerintem nem mindenáron. Ha az AMD úgy döntött, hogy eltolja a procik megjelenését, annak csak örülnünk kell. Igaz, hogy nem kapjuk kézbe már holnap a Barton-t, de mire megjelenik, tuti hogy egy jól összerakott, minden tekintetben tökéletes terméket lehet kiritzálni, nyúzni, stb... Az elkapkodott proci megjelentetéseknek már azért eccer kéccer megittuk a levét, bár nem az AMD-nél. :)) Ahogy napról napra nézegetem a különböző hír/hardware siteokat, 70-30 arányban találkozom az AMD/INTEL párosítással. Ugyanezt tapasztalom a vásárlóinknál is. Én, a magam részéről egyáltalán nem temetném az AMD-t. Amit csinálnak, ahogy csinálják szerintem az jó. Kicsit késik, de megéri!

    A cél maga az ÚT (ősi buddhista tanítás)

Aktív témák