Hirdetés

Aktív témák

  • GhanBuri Ghan

    őstag

    válasz faster #28 üzenetére

    Lehet, hogy tobb helyen tevedtem, annyira nem vagyok kepben.

    1. Gondolom, ez attol fugg, mennyire tudjak felfuttatni a termelest. Azert az AMD arrol hires, hogy igyekszik minel kevesebb fajta magot gyartani, a koltsegcsokkentes miatt, a roadmapben is felbukkant egy A64-en alapulo, am csak 32 bites kodot ismero verzio, ez valtana ki a gondolom az XP-ket. Meg ugye, ha sikeres lesz az A64, akkor a Bartonnak eleg hamar az a szerep fog jutni, mint most a Duronnak...
    2. Hat ja :)
    3. Az Intel meg ugye arrol hires, hogy szereti legalabbis evente valtoztatni a tokozast, es az alaplapokat, a Prescottrol tul sokat nem lehet tudni, nincs egy rendes specifikacio, ha jol sejtem, a hatterben borulhatott egy-ket terv pl. a Microsoft miatt (hogy nem fognak tamogatni meg egy 64 bites utasitaskeszletet), szoval nem mivel nem olvastam sehol, hogy a Prescott socket 478-as lesz, attol meg van/lehet ilyen cikk. Bar szemely szerint meglepodnek, ha a vegleges verzio 478-as lenne, mar csak az aramfelvetel miatt se hinnem, hogy eleg lenne ennyi pin.

    Szivem szerint kivarok, eleg nekem az a Tbird 1000 filmnezesre, a HL2 se jott meg ki :)

Aktív témák