Hirdetés

Aktív témák

  • anaqer

    veterán

    válasz rudi #85 üzenetére

    A legtöbb user nálunk NEM vesz közel 100 kHUF-os kártyát, sőt, talán meglepő, de külföldön SEM! Ott is 200-300 dolcsi a fájdalomküszöb a nagy többségnek, idehaza még alacsonyabb. Aki meg vesz, az elég elvakult ahhoz, hogy ha kevésnek bizonyul, vegyen megint újat.

    Nem láttam sok helyen kikiáltani Best Buynak 9600XT-t. Pro-t igen, iksztét nem, többek között éppen azért nem, mert NEM igen-igen olcsó, hanem csak olcsó. Arról nem is beszélve, hogy ellátás még Ámerikában is szinte nulla.

    Aki idén vesz grafkártyát UT2004-nek, HL2-nek, Stalkernek, D3-nak, az MEG IS ÉRDEMLI. Előbb lesz NV40 / R420 és ezek variációja, mint D3 vagy HL2, innentől kezdve marhaság azon filózni, hogy mit vegyek MOST, ha ezekre a játékokra gyúrok. Játékhoz kártyát a demó megjelenése előtt venni IMHO végtelen ignorancia, ezt meg én nem tolerálom. Ha valaki a jósolgatni akar, csak tessék, de ha téved akkor egy fia panaszt nem akarok hallani. Kockázat nélkül nincs rizikó, IJB, ésatöbbi.

    Csúsztatás: téves okmegjelölés az RtCW teszt értelmetlenségénél, kifejtettem már.
    CS1.6-ot láttam, de sok különbséget nem vettem észre. Re: füstgránát - ennek éppen az a célja, hogy ne lássál rendesen. De lehet, hogy csak az a gond, hogy annyira hat meg a CS mint téged RtCW. :t

    And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

Aktív témák