2019. augusztus 18., vasárnap

(#1) fanatic

fanatic
(aktív tag)

Ez jó, de mi történik a tesztprogram pecselése után??? ;]

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#2) erdoke válasza fanatic (#1) üzenetére

erdoke
(titán)

Megnő az előnye az FX5950Ultra-hoz képest...:P

Not addicted to sugar and grain anymore...

(#3) twollah válasza fanatic (#1) üzenetére

twollah
(nagyúr)

A GPU meg kiég a tokjából.

(#4) GhanBuri Ghan

GhanBuri Ghan
(senior tag)

Hoho, 13Mhz plusz, az mar tobb, mint 3%!
:)

(#5) Hun'reeth

Hun'reeth
(őstag)

Ha volna egy ilyen kártyám, nem tuningolnám. Persze egyszer megnézném, hogy mit bír! :D
De nincs. :F

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#6) Yutani válasza Hun'reeth (#5) üzenetére

Yutani
(nagyúr)

Jah. Ezt minek tuningolni?

Mert tuningolni kell - mondhatja bárki. De ebben az esetben nem kell. Mihez lenne lassú?

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#7) LordX válasza Hun'reeth (#5) üzenetére

LordX
(veterán)

És ki tuningolja ezt a kártyát? Senki, ez a kártya alapszolgáltatása!

Mondhatná az Ati azt is, hogy 432 (A Herculesnél 445) az órajel, és ebből visszavesz 412-ig, ha túlmelegszik..

(#8) FreeM

FreeM
(aktív tag)

445 Mhz-en már lehet hogy eléri a FX5600U teljesítményét Wolfeinstein ET-ben! LOL! :D
[L]http://www20.tomshardware.com/graphic/20031107/xgi-volari-19.html[/L]

(#9) Skica

Skica
(őstag)

Azért édekes nem?Az Ati gyárilag tuningol a kártyáknál, az MSI az alaplapoknál, lassan elérkezünk oda hogy játék fügvényében nő a gép fogyasztása. :C

.: No Comment Grp:.

(#10) LordX válasza FreeM (#8) üzenetére

LordX
(veterán)

1.Tomshardware (kb. annyira korrekt mint..)
2. Ez csak 1 db. játék
3. Képminőség teszt hol maradt?

(#11) LordX válasza LordX (#10) üzenetére

LordX
(veterán)

4. procilimitált tesztben.

(#12) freya válasza FreeM (#8) üzenetére

freya
(aktív tag)

Tom's HW, te istenem! :))

Radeont eredményt nem is kommentálnám... de odaírják Conclusion-nek hogy az XGI milyen jó atlernatíva lesz, mert 50 dollárral olcsóbb a csúcskártyáknál! :DD Amikor teljesítménybe még a felét se hozzad :D eszméletlen! Tom, gratula :C

(#13) anaqer

anaqer
(veterán)

Egy oldal egy tesztjének egy táblázatából megélni... sok sikert. :U

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#14) FreeM válasza freya (#12) üzenetére

FreeM
(aktív tag)

A Volari még nem jelent meg, úgyhogy nincs kizárva, hogy a piacra kerülő változata sokkal jobban fog teljesíteni.

(#15) zsoltee10

zsoltee10
(addikt)

nem a Geil a leggyorsabb? :U

(#16) XeeN válasza LordX (#10) üzenetére

XeeN
(senior tag)

OFF

Nem akarok kötekedni, de szerintem poénnak szánta. :))

ON

Kövezzetek meg (ismét) de én semmiféle különbséget nem látok a sima és az xt teljesítménye között. Kivéve a tesztprogramokat. Még mielőtt belekötnétek: sima 9800-> bioshack 9800pro-> tuning -> 420/380(760). Kb 2 hetet járattam a kártyát ezen a frekin de rájöttem, nincs értelme emelni, ugysem lesz akkora a különbség.

(#17) HiperG válasza FreeM (#8) üzenetére

HiperG
(addikt)

Jó én meg visszabeintek neked azzal, hogy még jobban lemossa a többi játékban az 5950 Ultrát, oké? :U

Ez most csak egy példa volt...nem kéne tahózni

(#18) anaqer válasza XeeN (#16) üzenetére

anaqer
(veterán)

OFF
Nevetünk is rajta.
ON

Sok nincs is, de azért ha megjön STALKER / HL2 / DOOM3 akkor majd számítani fog. Mint ahogy most azoknak nem mindegy a tuning, akik pl. GF4-et vagy 8500-at húznak erősen, hogy amíg lehet kitolják a csere időpontját.

(#19) fanatic válasza twollah (#3) üzenetére

fanatic
(aktív tag)

Kivétel, ha az eredméy 10%-át számolta ki ténylegesen! ;] ;] ;]

(#20) FreeM válasza HiperG (#17) üzenetére

FreeM
(aktív tag)

Neked valaha sikerült már megérteni, hogy mit írok?

(#21) KZT válasza FreeM (#8) üzenetére

KZT
(tag)

Tom bratyóra hivatkozni! TeraLOL!:D

(#22) Asusfan

Asusfan
(őstag)

Hát szerintem nem biztos hogy a hercules karessz lessz e leggyorsabb.Mivel gyári hűtő van rajta.:))

(#23) erdoke válasza zsoltee10 (#15) üzenetére

erdoke
(titán)

Az a GeiL, amire gondolsz, nem XT, hanem Pro. :)

(#24) erdoke válasza FreeM (#20) üzenetére

erdoke
(titán)

Miért, volt akinek már sikerült? Úgy igazából, motivációstul...:F

(#25) KZT válasza erdoke (#24) üzenetére

KZT
(tag)

Szerintem kár leállni vele vitázni... :(

(#26) HiperG

HiperG
(addikt)

Most miccoljak arra, aki bejön és leugatja a kártyát mert egyik nemtommilyen gémben tom bátyó szerint még az fx5600 is gyorsabb mint 9800 xt :(

Oké énmeg mondhatnám, hogy HL2-ben (ami egy komoly a modern kornak megfelelő játék) a 9600 nyomja le az 5950 ultrát...

De haggyuk no flame

(#27) XeeN válasza anaqer (#18) üzenetére

XeeN
(senior tag)

Tökéletesen egyetértek veled. Én is akkor fogom csak húzni a kártyát, ha már tényleg beszaggat majd rajta valami, bár akkor ez már nem fog sokat számítani. Lásd: CHROME. A HL2 lazán futni fog egy 9800-on, ám a Doom3 és a Stalker biztosan megfekteti majd a mostani csúcs kártyákat.

(#28) fanatic válasza FreeM (#20) üzenetére

fanatic
(aktív tag)

Itt nem szokás a másikat fikázni!!! :(

(#29) Phobos

Phobos
(aktív tag)

Ja a ez a kártyleugatás elég durva volt, gondolom, egy büszek nvida tulajdonossal van dolgunk, aki a végsőkig bizonygatja, hogy milyen szuper kis termékek, ezek az FX-ek...

Az bíztos, hogy keni a témát... :)

Nem lesz hazája senki másnak, Erdély örökre Erdély marad.

(#30) Bandit21

Bandit21
(őstag)

Valójában tényleg nem értem az XT-ket bár ezek a Herculesek meggyőzőke ezért. Nekem Sapphire9800pro-m van 420ig bírja a gyári hűtéssel, de szvsz fölösleges, 5600 helyett 6000 pont 2dm2k3-ban.
Ez a 445 Mhz viszont már komoly, egy gyári kártyától, %ban ugyan ''csak'' 10%, de láttatni engedi h VAN BENNE ERŐ!

FreeM:
Még hány topicban ''sütöd el'' ezt a Tom-os viccedet? Eleve, a multkor a Volariról szóló topicban kezdtél el radeont fikázni, ez se szép dolog, de idejössz és itt folytatod ráadásul ugyanazzal, a témához egyáltalán nem illik amit belinkelsz. FÖLÖSLEGES! Vedd észre végre h erre itt nem kiváncsi a közönség, ha meg annyira fanatikus vagy nyiss a fáradtgőzben egy RADEONFLAME topicot, sztem még meg is engednék a moderátorok mert ''ismernek már'' ott meg bontakozz ki kedvedre, de csupán provokáció miatt ne írj be, vedd észre 20 emberből 20 szól Rád érte. Fölösleges. Lehet h én vagyok az aberrált de ha bemegyek 1 szobába és szólok valamit és rámszólnak 20-an akkor abbahagyom, de főleg nem folytatom rendszeresen. Minket mikor látsz nV-s hírről szóló topicban csak úgy értelmetlenül beszólogatni?

Bennem többet ne nézd magad, medencém alján törött tükör, mondják, hogy a lélek halvány, de, hogy szív alakú? Ugyan mitől?

(#31) Zenty válasza Phobos (#29) üzenetére

Zenty
(őstag)

sorry nem akarok senkit védeni de az atisok nem ugyanezt csinálják már elnézés? :) meg szerintem elég unalmas és hülyeség ez az két vga imádat nemtudom ki mit gondol ,de nekem van jobb dolgom is hogy forcirozak azon ,hogy az atit meg merte sérteni akkor jól visszavágok neki mert hogy merészelt csunyát mondani rá ez persze az nv forditva nem igazán értem mire jó ez ? :DD

Guild Wars - Zenty a survivor

(#32) fanatic válasza Bandit21 (#30) üzenetére

fanatic
(aktív tag)

Csak osztani tudom a véleményed!

(#33) FreeM válasza Zenty (#31) üzenetére

FreeM
(aktív tag)

Körülbelül így van. De azt az oldalt valahogy sosem látják meg. :DDD Az ati fanboyok általában zéró humorérzékkel rendelkeznek, azonnal elkezdenek hisztizni, amint az ''imádatuk tárgyával'' kapcsolatban nem feltétlenül pozitív dolgok merülnek fel és rögtön hevesen ''ellentámadásba'' lendülnek, persze teljesen agyatlanul. Eszköztáruk két alavető pillére a személyeskedés és az árnyékra vetődés (az észérvek ismeretlenek számukra). Hihetetlenül bírják az árnyékot boxolni, és abszolút nem zavarja őket, hogy teljesen másról van szó! Ezeken jót szoktam mulatni! :DDD -, különösen tetszik, hogy - a cikk szerint - akár 3 különböző órajelen is képes működni. :DDD Ezek után a hülyének is megéri az a kb. 160-180 ezer Ft amibe kerülni fog. Vagy csak annak? :DDD

(#34) Viktor77 válasza FreeM (#33) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Írsz egy 5950Ultra árat?

Some people move on, but not us ... not us

(#35) fLeSs válasza FreeM (#14) üzenetére

fLeSs
(nagyúr)

de megjelent.

(#36) FreeM válasza Viktor77 (#34) üzenetére

FreeM
(aktív tag)

[L]http://www.pricewatch.com/menus/m37.htm[/L]

$434

(#37) Viktor77 válasza FreeM (#36) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Ez durván 100-110, amíg ez ideér lesz belőle 130, +haszon 10, és minnyá ott vagyunk a 140-be. Na akkor inkább veszek 160-ér gyorsabb kártyát. Aki ezen az árszinten vesz kártyát, annak 20 ide vagy oda már mindegy.

(#38) FreeM válasza fLeSs (#35) üzenetére

FreeM
(aktív tag)

Igen? És hol lehet kapni?

(#39) Viktor77 válasza FreeM (#36) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Most néztem csak meg az oldalt. 434 vs. 457! A 457-es gyorsabb. Akkor?

(#40) Viktor77 válasza Viktor77 (#39) üzenetére

Viktor77
(félisten)

5000ft a különbség, ne viccelj már....

(#41) FreeM válasza Viktor77 (#37) üzenetére

FreeM
(aktív tag)

Egy így van, csak nem gyorsabb.

(#42) Viktor77 válasza FreeM (#41) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Láttad a másik topic-ban azt a linket egy táblázatról ahol az 5950 5000pontot csinál?

(#43) FreeM válasza Viktor77 (#42) üzenetére

FreeM
(aktív tag)

Nem láttam. De anélkül, hogy megnézném, eléggé biztos vagyok benne, hogy egy táblázatból és egy pontértékből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.
Ha azt mondtad volna, hogy van amiben gyorsabb, van amiben nem, az egy korrekt megállapítás lett volna (ugyanis ez a helyzet). De az egyszerű ''gyorsabb'' az azt jelenti, hogy minden esetben ez a helyzet, ezt pedig helyből rengeteg példával lehet cáfolni.

(#44) anaqer válasza Zenty (#31) üzenetére

anaqer
(veterán)

Nem a kártyáért megy itt a ''harc'', hanem azért, hogy ne keringjenek itt részigazsások, cinkelt eredmények és színtiszta PR ''érvek''. Ezért talán csak érdemes vitába szállni, nem gondolod? Nem sértésről van szó, hanem félretájékoztatásról és megtévesztésről, ami nagyobb bűn.

Gondolom észrevetted, hogy megy már itt egy pár hete ez a móka, szóval érdemes FreeM által kiváltott reakciókat a korábban elhangzottak tükrében is megvizsgálni.

((( A stílusbeli nüansznyi kis különbségekre is felhívnám a figyelmedet. )))

(#45) Viktor77 válasza FreeM (#43) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Ebben TALÁN igazad van.....

(#46) Keitaro

Keitaro
(addikt)

Jesszus, nem tudtam, miért él még ez a topic. De látom csak egy nV fanboy miatt. Bár nem értem, hogy tekintheti valaki magát szakértőnek ha azt hiszi egy 5600 leverhet egy 9800-at...
Mindjárt csinálok tesztet a frissen szerzett Voodoo2-vel amint leveri az FX5950U-t :DDD

(#47) erdoke válasza Keitaro (#46) üzenetére

erdoke
(titán)

Ha 2D képét nézzük...:DD:DD

(#48) Keitaro válasza erdoke (#47) üzenetére

Keitaro
(addikt)

LOL :DDD

(#49) FreeM

FreeM
(aktív tag)

Íme az újabb tökéletes példa az árnyékbokszolásra! :DDD És biztos vagyok benne, hogy fogalma sincs mire gondolok! :DD

(#50) Keitaro válasza FreeM (#43) üzenetére

Keitaro
(addikt)

Btw szerintem ha mondjuk csinálunk 10 teljesen különböző tesztet két kártyával. És az egyik győz hétben a másik meg 3-ban. Akkor amelyik hétben győzött gyorsabb. Mondjuk persze ésszerű kereteket fel kell húzni : pl játékokkal tesztelünk, mert lehet, hogy mondjuk driverek miatt CAD-ek alatt más lenne a helyzet. De így áll a dolog

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.