Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Esther

    tag

    Hi All!

    Kulonbozo topikokban rendszeresen elhangzik a ''dvi van/nincs de gagyi'' problema...
    Felhasznaloi szempontbol ez teljesen jogos is.
    De amit altalaban a valaszkent megirnak a ''nagyurak'', ''ostagok'', ''helytartok'' stb. bar nalam jobban ki is fejtik :
    *Amin d-sub csati van az szamitastechnikai cikk. Amin dvi csati van az szorakoztatoelektronikai cikk.Mas-mas afakorbe tartoznak.
    Raadasul EU-ek tavolkeletet szivatjak legjobban a szorakoztatoelektronikai cikkek szallitasaval mert arra nekik + kell vmi penzmagot fizetni. (szamitastechnikai dolgokat nem teszik magasabb afakorbe mert akkor sajat magukkal szurkalnanak ki mert azt a sok sz.gepet amin irjak az EU-ban az adotorvenyeket dragabban vennek)
    Tehat nem csak azt kell figyelembe venni,h. en pedig azt az 500ftos dvi csatit nem sajnalnam monitoronkent a ceg helyeben, hanem azt is figyelembe kell venni,ha en mint ceg kiviszek az EU-ba 100.000db monitort es arra a szokasoson felul meg rengeteget fizetek pluszba akkor elgondolkodom a kovetkezon:
    Vagy adok d-subos moncsit nagyonolcson amibol a felvevopiac hatalmas, vagy adom ugyanazt a TN paneles fapados moncsit +dvi-t joval dragabban amit mar nem vesznek meg csak toredeke annyian. Ugye akinek csak az ar szamit az veszi a d-subost 10-20k -val olcsobban. Akinek meg monitor kell az meg vesz vmi normalisabbat 100k+ tol. Tehat ha ezekre tennek a dvi-t akkor pont ket felvevopiac koze lonek be a termeket.

    Udv:
    Eszit

    Probaltam alaáirni de csak csupa tinta es karc lett a monitor :( egyebként is ilyen kis helyre sztem lehetetlen...

  • Esther

    tag

    válasz nap #12 üzenetére

    Szia!
    Azt en sem mondtam,h. nem gagyi (felhasznaloi szemmel), csak megemlitettem,h. nem biztos,h. minden olcso monitorral foglalkozo topikban ezt a dvi+/- temat kell feszegetni.
    Egyebkent az AOC sztem azert nem tesz rajuk dvi-t, mert igy dvi-s +adok es egyebek nelkul jon ki ennyire a monitor (termeszetesen nem a gyartasi ktsg-rol van szo) amennyiert megvesszuk. Igy jobb neki (gyk.:Pobbet vesznek mert olcsobb) mint ha ugyanezt a monitort adna 10-15k val dragabban. (szerintem sokkal tobben hasznalnak olcso, dvi-nelkuli TFT-t, mint ahanyan fontosnak tartjak a dvi altali jobb kepet es megis az alacsony arfekvesu monitort valasztanak) .....Szerintem.... Ha meg nem igy van....

    Eszti

    Probaltam alaáirni de csak csupa tinta es karc lett a monitor :( egyebként is ilyen kis helyre sztem lehetetlen...

Új hozzászólás Aktív témák