Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz Keitaro #10 üzenetére

    yoó meglátás...

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

  • karib

    addikt

    válasz Keitaro #10 üzenetére

    Azért várjuk ki a végét, elég homályos ez az egész... az új Asus lapok ATI VGA-kat tuningolnak hobbiszinten? A konkrét technikai problémáról és a csalással elérhető előny mértékéről nem sokat hallani...

    Department of Redundancy Department

  • Versus

    senior tag

    válasz Keitaro #29 üzenetére

    ''Ugyanis semmi baj nem lenne ezzel a ficsőrrel, ha oda lenne írva mit csinál és mire jó'' Azok közül a 865-ös lapok közül amiken megy a PAT ,hánynak a kezelési útmutatójában van leírva konkrétan hogy a PAT itt és itt kapcsolható ? /farbarúgás a'la Intel/Egyébként előttem már más leírta ,nem kötelező működtetni. Ha téged egy repülőgép másodpilóta székébe ültetnek ugye nem kezded eszeveszetten nyomkodni a gombokat ? :) Processzort és VGA-t húzni sem kötelező ,hanem lehetőség ,ha megteszed és instabillá válik a rendszered akkor ugye nem a hw gyártó a felelős ? Nem tudom egy vga frekvenciájának vezérlése BIOS-ból mérnökileg mennyire komplikált ,én feltételezem hogy azért a sima tunning kategóriánál komolyabb ''rákészülést'' igényel ,de gyanítom nem olyan sima ügy mint a BIOS-ból engedni egy regiszter érték átírását. Az utóbbi ,főleg ha húzott lapon nem is működik inkább marketing ötlet mint mérnöki. Te azt írod ficsör ,a Gb szerint csalás ,én is azt mondom tegyünk különbségeket. Egyébként pár éve volt egy eset amikor kipattant hogy a Toyota titkos tesztpályáján egy volt f1-es pilóta ropira tört egy Ferrarit. Milyen fura lett volna ha ezek után a Toyota főmérnöke írt volna egy autós bulvárlapnak hogy a Ferrarin rosszak a fékek,vagy szennyezi a környezetet. Az ilyen azt hiszem marketing öngól.

    Premium Vintage

Aktív témák