Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Versus

    senior tag

    válasz Surranó #15 üzenetére

    ''Mondta vki, h önálló életet él? kézzel állítható a bioszban''
    Teljesen igazad van : PEG Link Mode [Auto] [Slow] [Normal] [Fast] [Faster]
    Szabad és korántsem kötelező választási lehetőség. Előre rettegek mi lesz ha a konkurensek rájönnek hogy mi is az az AI Overclock Tuner ,gondolom azonnal heves kiszivárogtatásba kezdenek. Nem is beszélve az olyan lapokról amin nem lehetne PAT és mégis van! Borzalom egyes alaplapgyártók mit meg nem engednek maguknak. Most gondolom beárulják majd az Abitot hogy kiváncsiságból kipróbálták és (jaj leírni is szörnyű) több mint 10%-ot tudtak vele tunningolni egy Intel procival . Na most vagy az Asusnál van egy marha ügyes marketinges aki most kapott fizetésemelést ezért a húzásért vagy a Gb-nál van egy nagyon lúzer. Ezek után vajon a habozó tunningos vesz egy mérnöki ötletektől megpakolt lapot vagy kicsit drágábban egy ''semmi különös''-et ?

    Premium Vintage

  • Versus

    senior tag

    válasz Frosty #20 üzenetére

    Ne haragudj ,megkérdeznéd nekem hol vették a lapot mert én sehol sem lelek magyarországon A8V DX-et és egy barátom nagyon szeretne egy ilyen gépet magának ! Ha te 3 embert ismersz akinek ilyen lapja van ,gondolom nem probléma megérdeklődni a beszerzési helyet ! Előre is köszönöm a segítséget !

    Premium Vintage

  • Versus

    senior tag

    válasz erdoke #25 üzenetére

    És ahogy nézem centre annyiba kerülnek mint az EU-ban. Arról nem is beszélve hogy meddig dekkol a cuccod a vámraktárban és milyen állapotban kapod kézhez.

    Premium Vintage

  • Versus

    senior tag

    válasz Keitaro #29 üzenetére

    ''Ugyanis semmi baj nem lenne ezzel a ficsőrrel, ha oda lenne írva mit csinál és mire jó'' Azok közül a 865-ös lapok közül amiken megy a PAT ,hánynak a kezelési útmutatójában van leírva konkrétan hogy a PAT itt és itt kapcsolható ? /farbarúgás a'la Intel/Egyébként előttem már más leírta ,nem kötelező működtetni. Ha téged egy repülőgép másodpilóta székébe ültetnek ugye nem kezded eszeveszetten nyomkodni a gombokat ? :) Processzort és VGA-t húzni sem kötelező ,hanem lehetőség ,ha megteszed és instabillá válik a rendszered akkor ugye nem a hw gyártó a felelős ? Nem tudom egy vga frekvenciájának vezérlése BIOS-ból mérnökileg mennyire komplikált ,én feltételezem hogy azért a sima tunning kategóriánál komolyabb ''rákészülést'' igényel ,de gyanítom nem olyan sima ügy mint a BIOS-ból engedni egy regiszter érték átírását. Az utóbbi ,főleg ha húzott lapon nem is működik inkább marketing ötlet mint mérnöki. Te azt írod ficsör ,a Gb szerint csalás ,én is azt mondom tegyünk különbségeket. Egyébként pár éve volt egy eset amikor kipattant hogy a Toyota titkos tesztpályáján egy volt f1-es pilóta ropira tört egy Ferrarit. Milyen fura lett volna ha ezek után a Toyota főmérnöke írt volna egy autós bulvárlapnak hogy a Ferrarin rosszak a fékek,vagy szennyezi a környezetet. Az ilyen azt hiszem marketing öngól.

    Premium Vintage

  • Versus

    senior tag

    válasz erdoke #37 üzenetére

    ''Ezzel nem is lenne így gond, de ha a GB nem mutat rá, azt se tudjuk, hogy a VGA órajeleit húzzuk.'' Ugyan ,dehogynem ! Gondolod hogy ha azonos beállítások mellett egy leendő PH! tesztben Fless barátunk kiugró teljesítményre talál egy Asus lap esetében akkor nem jön rá fél órán belül mi az ábra ?
    Én ezt úgy csináltam volna hogy leadom a drótot az Anand-os spannak ,ő hivatalosan ír egy mélt az Asus-nak magyarázatot kérve ,erre az Asus küld az Anand-nak egy linket :
    [L]http://www.asus.com/news/2004/20040804.htm[/L]
    Ahol a szokásos marketingrizsába burkolva még azt is elmagyarázzák hogy mit és hová! :)

    Premium Vintage

Aktív témák