Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz X-COM #30 üzenetére

    ''igazából nem is tom elképzelni, hogy ki az aki képes ennyit várni. Persze azokon kívül, akik sportot csinálnak abból, hogy hány játékuk van otthon.''
    EZT Te sem gondolod komolyan? Akinek nincsen rá pénze, vagy sajnálja rá kiadni, az NEM veszi meg, vagy mondjuk vesz PS2-t, az már olcsóbb, és megoldva a másolás (ha jól tudom;) ) Én pl. a PS1-ből sem csináltam sportot (csak egy ''kicsit''), de eléggé könnyen összejött kb. 140 game.:B Persze, egy kis részével alig játszottam, de természetessen volt köztük, amit rendszeressen nyomtam, és többször is végig játszottam. Csakhogy, utálom a szoftvergyártókat, mert ha megveszek egy EREDETI gamet, elvárom, hogy az legalább maximálissan működjön is (főleg konzolon, nem úgy, mint pl. a Driv3r). Nem is beszélve arról, hogy hivatalossan még csere-berélni SEM szabad, márpedig rengeteg gagyi játékot dobnak a piacra. Ezen felül, pár okostojás dönti el, hogy én melyik játékot szeretem. Undorító!:DDD Még jó, hogy meg lehetett ''venni'' a feketepiacon a Final Fantasy összes részét! Gondold el, mitől fosztottak meg anno a Sony Európai részlegénél, amikor úgy döntöttek, hogy elég nekem max az FFVII (mondjuk részben elég). Ergo, inkább NEM veszek eredeti gamet (PS-re). A PC külön téma. Én konzolpárti vagyok, de azért kényszerültem PC-re váltani, mert sokkal több a magyarosított game PC-re, illetve, a multiplayer jobban kidolgozott (még talán ma is).:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz Cathfaern #41 üzenetére

    Ja, MA esettleg. De több, mint 8 évvel ezelött még a híre is csak újságból érkezett hozzánk!:DDD Sorolhatnék most nem 1 nevet, amit pl. szinte csak japáni nyelven lehetett megszerezni!;) Azért, nem vagyok benne 100%-ig bizti, hogy most (ma) is meg tudnád venni az ÖSSZES FF részt.:B (Pl.: FFTactics, vagy mi volt a neve, már nem emléxem az összes részre, sorry).

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz Cathfaern #50 üzenetére

    Persze, részben igazad van.:DDD Ettől függetlenül, ma sem tudnám megvenni (eredetiben) azt a mennyiségü gamet, amit anno ''beszereztem''. Nem is beszélve arról, hogy egy jelentős része NEM éri meg a cd árát sem (tok nélkül)! Sajnálom a hulladék játékokra kidobni a pénzt, ezért megpróbálom mindig elötte ''kipróbálni''.
    Külömben ami a 8 évvel ezelötti állapotot illeti, tőlünk nyugatabbra azért bővebben volt PS1, ''kicsit'' lázadoztak is, hogy PAL-s FF nem jelent meg (sokáig, csak amcsiban). Ennek a hatására kezdték behozni. Pl az általad emlegetett I-VI-ig részeket asszem 2 részben adták ki, a VIII-t pedig már korrektűl, relative (nálunk is hamar megjelent már). Éppenséggel, most a laptopomra felraktam az FFVII-t, és most az FFVIII (magyarosítással együtt).:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák