Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    Nekem is sony füklesem van, és szoktam utcán használni. a darabonként 5k-s uretán párnák (ezt ilyen sallang, ami azt tkarja, hogy k*va puha ;] ) télen kifejezetten előnyösek (csak macerás sapkát találni hozzá).

    [kép]

    Ez egy félig-zárt füles, ami azt jelenti, hogy elsősorban Hi-Fi célokra készült, nem utcára, mert ugye semmit sem szigetel. Ennek köszönhetően azt szoktam jáccani, hogy a hangerőt a káros szint alatt tartom, és figyelek! Amikor nem hallom a zenélt, az azt jelenti, hogy kívülről káros erejű zaj éri a fülemet. Mire beérek a suliba, az út kb 80%-án nem hallom a zenét... :O

    Szumma szummárum, ha nem volna a sony füles, ami anno 35k volt, akkor valszeg beruháznék egyre.

    A hangkártyás témához meg csak annyit, hogy aki Gamákban gondolkszik, annak bejöhet, de Hi-Fi csakis és kizárólag 2.0 (sztereó)-s hangrendszerrel jöhet létre mindenféle hangmódosítás nélkül!

    mod: Mindenkit várok szeretettel MTH2007-re, aholis meg lehet tekinteni, miként építettünk faterral egy Orion erősítőt egy Chieftec Bravo toronyba... ;] :C :)) :DD


    [Szerkesztve]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák