Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • velizare

    nagyúr

    válasz Chain|Q #17 üzenetére

    well, ez kb. olyan, mintha a jenki katona irakban a széddém seggébe ürítené a fél tárat, és amikor megkérdezik tőle, miért csinálta, ártatlan pofával azt válaszolná, hogy dehát úgysem emelte volna fel a kezét...
    lehet nem volt tényleges károkozási szándékuk, de azért sikerült nekik... egyébként meg miért lenne szánalmas? bűncselekmény történt? igen! kinek a dolga kivizsgálni az ügyet? az illetékes hatóságé. és ezen a ponton túl nincs értelme több vitának. a kissrácok meg meg akarták mutatni a világnak, hogy kik is ők, meg mit is tudnak, csak éppen azt felejtették el, hogy van olyan emberke is, aki esetleg többet tud... ha tényleges szándékos károkozással törtek volna be, akkor meg szvsz nem felfüggesztettet kaptak volna.

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • velizare

    nagyúr

    válasz dabadab #50 üzenetére

    hááááát, ha úgy nézed, hogy eléggé kirakatper volt, meg gondolom referenciának is számít a későbbiekben, akkor azért érthető a dolog. annyi hatása remélem lesz neki, hogy a jópofa kiccsávó a ''számtech-szakkörön'' egyszer meggondolja, kell-e ez neki. egyébként meg lehet azon vitatkozni, miért mennyit adnak/szoktak adni, de a törvényben előírt intervallumon bellül a bíróé a mérlegelés jögkore és feladata. a másik meg, hogy egy ma elkövetett ilyen kaliberű bűncselekmény is okozna milliárdos károkat.

    szvsz szerencsésebb lett volna egyébként az elendert is elmarasztalni vagy megróni hanyagság miatt, mert itt azért érezni, hogy ők sem tettek meg sok mindent a hiba elhárítása miatt, lásd a második törés. az tényleg hatalmas égés... :DDD

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • velizare

    nagyúr

    válasz tildy #55 üzenetére

    őt nehezen lehetne szvsz, de azért kíváncsi lennék egy olyan per eredményére, amiben egy akkori user perelné az elendert gondatlanságért és/vagy hanyagságért. mert egyszer még oké, hogy feltörnek valamit, de mégegyszer?! pláne 3 nap múlva?! pláne ugyanúgy?! ez nonszensz...

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • velizare

    nagyúr

    válasz tralala #57 üzenetére

    ez esetben meg felesleges bármiféle ''nem akartak tényleges kárt okozni'' duma. és akkor kevés az 1 év 10 hónap, meg a 2 év felfüggesztett. és még ott van az ominózus 3. támadás, meg a 3 nap szünet... kevés.

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • velizare

    nagyúr

    válasz up #62 üzenetére

    hát nem tudom, mit szólnál mondjuk akkor, ha valkaki megakadályozná, hogy mondjuk a bkv villamosok kimehessenek a telephelyükről 3 napon át. mert ugye az sem állami kézben van. vagy mondjuk a matáv ne tudjon szolgáltatni telefonvonalat 3 napon át. deutsche telekom tulajdon ugyanis. ezek szerint az sem közérdekű.

    ne akarjunk már modern robin hoodot csinálni belőlük, mint anno a viszkisből jó? olyan információkat juttattak közkézre, amikkel csúnyán vissza lehet élni, és amiből sok embernek származhatott kára. ha ez nem bűncselekmény, akkor semmi sem az.

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • velizare

    nagyúr

    válasz dabadab #73 üzenetére

    hát nem tudom. engem úgy neveltek, hogy csak azért ne csináljak én is törvénytelenséget, mert más már csinált ilyet, avgy hasonlót, és szrazon megúszta, mert lehet, hogy én nem fogom. az annyiban más, hogy ott azért kőkeményen beleszólt a dologba a politika is, ami (ugye tudjuk) nagy úr... :O lurvára elegem van már abból a szemléletmódból, hogy én ezt meg ezt csinálom büntetlenül, illegálisan, csak azért, mert megtehetem. de most komolyan, szerinted mit kellett ovlna ítélni? felmenteni őket, és megköszönni nekik, hogy ugyanmár milyen kedves fiúk voltak, amiért rámutattak arra, milyen szar az elender biztonsága? és az, hogy 35000 emberke hozzáférését kirakták az ablakba?! ja kérem, az csupán ártatlan gyerekcsíny volt, és nem okozott tényleges kárt senkinek sem. legalábbis nem szándékosan?! felfüggesztettet kaptak, örüljenek neki, hogy megúszták. mégegyszer (remélhetőleg) nem csinálják meg. priuszuk van, erkölcsi bizonyítványt nem kaphatnak, komoly karriernek lőttek (hacsak nem akarnak mitnick nyomába lépni, bocsi, ha rosszul írtam a nevét). ha jobban utánagondolsz, lehet, ők sem csinálnák meg újra. a téma részemről ezennel lezárva.

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • velizare

    nagyúr

    válasz joghurt #72 üzenetére

    ha feljelented, és a rendőrség bizonyítékot is talál, akkor miért ne? a jogot úgy lehet csűrni csavarni bizonyos határokon bellül, ahogy nem szégyelled. egy egész szakma szól erről. más kérdés, hogy utánna esetleg a haveroddal meg pár kétajtós szekrény méretű rosszarcú grizzlymedvével összefutsz egy sötét sikátorban... ''a tárgyalást felperes hiányában berekesztem, az alperest... felmentem kávézni'' :DDD

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Aktív témák