Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WN31RD

    addikt

    válasz sidhe #6 üzenetére

    ''nem azert dobjak ki esetleg most az emberek, mert tul nagy a csabitas a tobb, jobb nagyobb etc valtozat fele?''
    Bizonyára ez a fő ok a legtöbb esetben. Ilyen ok viszont fejhallgató esetében általában nem létezik. Az elvi élettartam egy dolog, a gyakorlati másik. Hiába bírná esetleg némely mp3 lejátszó tovább, ha úgyis kidobják.

    ''fejhallgato: nekem csak atlagos, vagy az alatti fejhallgatom van, de egy ilyennek a boritasa, a muanyag resz, ami a fuleden van nem oregszik el par ev alatt?''
    Eltörhet a műanyagpánt, elkophat a fülpárna, illetve eltörhet a kábel. Leginkább ilyen hibákat láttam eddig, de egy normálisan tervezett fejhallgatónál (fém pánt, cserélhető párna, jó minőségű és cserélhető kábel) ez nem kellene hogy probléma legyen.

    Én is elhasználtam pár fejhallgatót, aztán vettem egy Beyerdynamic DT 770 Pro-t. ;] Nemsokára 4 éves lesz, de egyelőre semmi baja. Nem tudom, meddig fogja bírni, mindenesetre használatban vannak még >10 éves darabok is. :)

    (Szerk.: évszámot elírtam.)

    ''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

Új hozzászólás Aktív témák